• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji, miejsca do zabawy i wypoczynku podanej w przyjaznej formie.

Odwiedziliśmy to niezwykłe miejsce 16 września. Uczniowie klas 2a i 2b odwiedzili Grobowiec Farona. Wędrując po mrocznym wnętrzu grobowca poznawali kulturę i wierzenia starożytnego Egiptu, napotkali szkielety poszukiwaczy przygód, którzy dawno temu stracili życie w czeluściach grobowca, sam Faraon również na chwilę podniósł się z grobu żeby zobaczyć, kto zakłóca mu spoczynek.

Nasi wędrowcy mieli okazję poczuć działanie siły odśrodkowej na karuzeli łańcuchowej, pokonać Wiklinowy Labirynt i zagrać w grę rodem z filmu „Mission Impossible” - Laserowa Misja. Przeprawili się tratwami przez „Zaklęty Staw”, pokonali przeszkody na Szlaku Trapera, doświadczyli wrażenia lewitacji w Tunelu Zapomnienia, zwiedzili Muzeum Iluzji w Latającej Chacie Tajemnic, wspólnie z brzozowymi ludkami ćwiczyli na Zielonej Ścieżce Zdrowia i zmęczenie, ale zadowoleni, zakończyli wizytę spacerem przez Lasek Doświadczeń. 

Zapraszamy do galerii