• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

W dniu 13.06.2016 r. klasa 1gc z wychowawczynią p. Katarzyna Błaszczuk i p. Agnieszką Chmielewską udała się do Prawiednik , by wziąć udział w grze zespołowej - paintball.

Pogoda dopisywała, zatem swoją przygodę gimnazjaliści rozpoczęli od rozgrywek na usypanym  z piasku boisku - od piłki nożnej. Dziewczęta chętnie kibicowały swoim kolegom. Rozległe łąki , piach i bliskość rzeki pozwoliły pierwszakom oderwać się myślami od szkolnej rzeczywistości końca roku szkolnego i poczuć się jak na wakacjach.

Po relaksie na łonie natury uczniowie  poddani zostali krótkiemu szkoleniu. Instruktorzy paintbollu poinformowali o zasadach bezpiecznej gry i o obsłudze karabinów pneumatycznych. Chłopcy i dziewczęta podzieleni na zespoły, przebrani w kombinezony, zaopatrzeni w maski na twarz, markety i  - oczywiście - kulki, ruszyli do waliki. Po zaciętej trzygodzinnej rywalizacji zadowoleni z zabawy gimnazjaliści nie chcieli słyszeć o powrocie do Lublina.

Mieli jeszcze dość siły, by wspólnie pograć w piłkę nożną, w sztandary, chodzić po linach i wspinać  się na wysokie drzewa.

Wycieczka zakończyła się posiłkiem - smaczną kiełbaską upieczoną nad ogniskiem.

Świetny humor towarzyszył uczniom do końca dnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.