• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

W dniu 27 stycznia 2016r. dwie klasy pierwsze A i B naszego Liceum odbyły wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Warszawy pod okiem opiekunów pani Moniki Kaproń-Dobrowolskiej oraz pana Cezarego Obroślaka.

Wyruszyliśmy skoro świt tj. około siódmej rano spod szkoły. Program przewidywał zwiedzanie gmachu TVP przy Woronicza 17 (między innymi studio nagrań „Świat się kręci”, „Jaka to melodia” czy „Sprawa dla reportera”, w tym także Muzeum TVP mieszczące się w nowym budynku). Poza tym, dużym przeżyciem i jednocześnie lekcją pokory było dla nas oprowadzanie przez osoby niewidome po Niewidzialnej Wystawie. Ostatnim punktem naszej wyprawy był spektakl w Teatrze Komedia pt. „Człowiek dwóch szefów”. W między czasie udało nam się coś zjeść w Galerii Handlowej Arkadia. Nasz pobyt w stolicy zaliczamy do udanych i powoli planujemy kolejne wojaże. Może dalej, może na dłużej…

Zapraszamy do galerii

 

W dniu 27 stycznia 2016r. dwie klasy pierwsze A i B naszego Liceum odbyły wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Warszawy pod okiem opiekunów pani Moniki Kaproń-Dobrowolskiej oraz pana Cezarego Obroślaka. Wyruszyliśmy skoro świt tj. około siódmej

rano spod szkoły. Program przewidywał zwiedzanie gmachu TVP przy Woronicza 17 (między innymi studio nagrań „Świat się kręci”, „Jaka to melodia” czy „Sprawa dla reportera”, w tym także Muzeum TVP mieszczące się w nowym budynku). Poza tym, dużym przeżyciem i jednocześnie lekcją pokory było dla nas oprowadzanie przez osoby niewidome po Niewidzialnej Wystawie. Ostatnim punktem naszej wyprawy był spektakl w Teatrze Komedia pt. „Człowiek dwóch szefów”. W między czasie udało nam się coś zjeść w Galerii Handlowej Arkadia. Nasz pobyt w stolicy zaliczamy do udanych i powoli planujemy kolejne wojaże. Może dalej, może na dłużej…