• Macius1
  Macius2
  podstawowka metka.fw
  liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Szanowni Państwo,

Jako Fundacja Edukacyjna Perspektywy chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla pracy i zaangażowania nauczycieli i pedagogów we wsparcie uczniów i uczennic w wyborze kierunku studiów. Jest to jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu, zatem w ramach kampanii "Dziewczyny na Politechniki!" przygotowaliśmy specjalne wydarzenie online:

Kierunki Przyszłości 2021!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Wraz z 20 najlepszymi uczelniami w Polsce zapraszamy na dzień otwarty 22 kwietnia, który jest całkowicie bezpłatny i odbędzie się na dedykowanej platformie online. W godzinach 12-18 odbędzie się szereg modułów:

 • Kierunki przyszłości - w formie krótkich debat ze studentkami i przedstawicielami największych firm technologicznych przedstawimy kierunki studiów, które będą miały znaczący wpływ na przyszłość naszego świata
 • Kierunkowskaz Kariery - 30 gorących kierunków technicznych i ścisłych, każdy przedstawiony w 3 minuty przez studentki uczelni technicznych i kierunków ścisłych
 • Strefa Mentoringowa – ekskluzywne konsultacje 1:1 ze studentkami uczelni technicznych, które odpowiedzą na pytania maturzystek i maturzystów a także opowiedzą o życiu studenckim na ich uczelniach
 • Strefa Warsztatowa – 23 warsztaty z 4 ścieżek tematycznych, które pozwolą odkryć i rozwinąć zainteresowania uczniów (takie jak np. podstawy programowania, doświadczenia i eksperymenty, nowe technologie czy też planowanie kariery)
 • Akademia Edukatorów – dedykowane nauczycielom i edukatorom, którzy na co dzień towarzyszą młodym ludziom w rozwoju i wyborze ścieżki edukacyjnej. Spotkania w ramach Akademii prowadzą specjaliści z najlepszych światowych firm technologicznych, przedstawiciele instytucji na co dzień zajmujących się edukacją STEM, aktywni nauczyciele, a także wybitne studentki kierunków technicznych.

Rejestracja na Akademię Edukatorów

 • Strefa Kariery - Strefa z wirtualnymi stoiskami uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski. W godzinach 12.00 - 16.00 przedstawiciele uczelni będą prowadzić ekskluzywne konsultacje i odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, uczelni i kierunków studiów! Poznanie tak wielu ofert uczelni nigdy wcześniej nie było możliwe do zrobienia w tak krótkim czasie!

Jak przekazać uczniom informację o wydarzeniu?

Zapraszamy do wzięcia udziału!
Do zobaczenia (online) 22 kwietnia!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ