• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

IV edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej Pecunia 2020
Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej


Rozpoczęliśmy nabór do Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej Pecunia 2020. Konkurs odbędzie się 2.04.2020 roku o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Lublinie ul. Paśnikowskiego 6.

W konkursie może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn. Liczy się kolejność zgłoszeń do konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12 marca 2020 r. lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia można dokonać wysyłając wypełniony załącznik na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewentualne pytania proszę kierować do: Cezary Obroślak tel. 607 833 325 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły konkursu znajdą Państwo w załączniku. W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody indywidualne i zespołowe. Ponadto zawodnicy zwycięskiej drużyny w Konkursie Ekonomicznym „Pecunia”, którzy w ciągu dwóch tygodni od daty Konkursu podpiszą umowę o kształcenie oraz dokonają opłaty rekrutacyjnej zostaną zwolnieni z dwóch miesięcznych opłat czesnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego.


Załączniki: