• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Zbliżamy się do mety tegorocznych zmagań, więc czas na posumowania.
15 czerwca odbyło się spotkanie społeczności naszego Liceum, podczas którego pani dyrektor Irena Wojtowicz i pan prezes Waldemar Leszcz pogratulowali tegorocznym laureatom konkursów przedmiotowych i artystycznych ich osiągnięć.

Sukces - według powszechnego przekonania - to pieniądze i uznanie. To ostatnie zostało wyrażone gromkimi brawami, zaś to pierwsze - wcale nie symbolicznymi nagrodami finansowymi ufundowanymi przez Educo tym, którzy w tym roku ciężko pracowali i osiągnęli satysfakcję ze zdobycia tytułu laureata, a więc zapewnienia sobie 100% na maturze lub indeksu na wyższą uczelnię.

Pani Dyrektor złożyła podziękowania za ciężką pracę uczniom a także ich opiekunom i wręczyła nagrody.

Pan Prezes serdecznie pogratulował naszym najlepszym uczniom i podkreślił, że są dumą naszej szkoły, wystawiają jej znakomite świadectwo i podnoszą renomę, jaką cieszy się w lubelskim środowisku.

Osoby nagrodzone to:

Julia Dyś - laureatka dwóch olimpiad - Literatury i Języka Polskiego oraz Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Anna Niezgoda (Olimpiada Wiedzy o Turystyce) - laureatka.

Michał Serwa (Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym) i Alicja Przeor (Olimpiada Przedsiębiorczości) - tytuł finalisty.

Eliza Mituła, Mikołaj Kuna, Anna Niezgoda, Łukasz Śnitko, Paweł Szerafin - Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu geografia.

Jakub Persona, Jakub Wermiński -Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu matematyka.

Szczególne miejsce wśród nagrodzonych zajmuje Zosia Artymiak, zwyciężczyni prestiżowych konkursów literackich o zasięgu ogólnopolskim.

Ponadto zaprezentowana została para Laura Łukasiak i Kuba Kabala, którzy zdobyli III miejsce na Krajowych Mistrzostwach Polski IDO i dwa razy pierwsze miejsca w zawodach tańca hip-hop.

Gratulujemy i jesteśmy dumni!!!

Galeria zdjęć