• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Wyjątkowo wcześnie, 19 czerwca, zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość była prawie kameralna - bez gimnazjalistów i maturzystów - to tylko pierwsze i drugie klasy licealne. Jednak i w tak małym składzie znalazły się perełki - uczniowie, którzy już odnieśli olbrzymie sukcesy i indeksy mają w kieszeni. Należą do nich Damian Borysiuk i Mikołaj Walicki. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu wyraziła uznanie uczniom, którzy już zostali laureatami ogólnopolskich konkursów i są dumą naszej szkoły. Wręczyła Damianowi list od Prezydenta RP z gratulacjami i zaproszeniem (tu były olbrzymie owacje). Wszystkim podziękowała za całoroczną pracę oraz życzyła udanych wakacji.
Wychowawcy wręczyli nagrody wyróżniającym się w nauce uczniom, a była ich rekordowa ilość, zwłaszcza w klasie II Lc i I Lb.
Uroczystość uświetniały francuskie piosenki w wykonaniu Igi Nazaruk.

Po części wspólnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się tradycyjnie do klas na rozdanie świadectw. Nastąpił moment podziękowań i ciepłych życzeń. Lekko, ze świadectwem w ręku wybiegli uczniowie, z naręczami kwiatów wyszli nauczyciele na ostre wakacyjne słońce.

Galeria zdjęć