• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

18 czerwca spotkaliśmy się po raz ostatni w takim składzie: zżyci przez trzy lata wspólnej nauki i niezapomnianych wycieczek - już absolwenci ze swoimi wychowawcami - panią Ireną Babkiewicz, panią Moniką Szalast i panem Czarkiem Obroślakiem, licznie przybyli nauczyciele i rodzice, a także oczywiście reprezentujący Zarząd Szkoły pani prezes Urszula Bury, pan prezes Waldemar Leszcz oraz nasza pani dyrektor Małgorzata Owsik.

Uroczystość rozdania wielu nagród za liczne i przeróżne sukcesy oraz dyplomów, podziękowań i świadectw przebiegała w atmosferze bardzo serdecznej. Było miejsce i na żart, i na łzę. Nie ukrywaliśmy uczuć - wdzięczności, sympatii, wzruszenia, i - prawdę mówiąc - trochę zapomnieliśmy, że czekaliśmy przecież na wakacje; zrobiło nam się żal...

Elegijny nastrój budowały też piosenki w fantastycznym wykonaniu Oliwki Kiszczak, Igi Nazaruk i Patrycji Kaczmarek.
Po części oficjalnej rodzice zaprosili na przepiękny i bardzo smaczny (co nie zawsze idzie w parze) tort pożegnalny, uczniowie zaś rozpoczęli swawole - tańce, śpiewy i takie tam.

Naprawdę ciężko się było rozstać.

Ten rocznik zapamiętamy, nie tylko dlatego, że ostatni, ale dlatego, że wyjątkowy. Wychowawcy są co do tego całkowicie zgodni. Już za sobą tęsknimy!

Galeria zdjęć