• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Uczniowie klas trzecich gimnazjum zakończyli swoja naukę w Sobieskim. Otrzymali wspaniałe świadectwa i mogą się cieszyć znakomitymi wynikami egzaminu gimnazjalnego. Pani dyrektor Małgorzata Owsik gratulowała uczniom sukcesów, ale przede wszystkim tego, że są tak dobrymi ludźmi.

Nic więc dziwnego, że zakończeniu roku towarzyszyły wzruszenie i podziękowania. Trzy lata współpracy z wychowawcami: Katarzyną Błaszczuk, Markiem Goliszkiem i Katarzyną Mikos, wspólne wycieczki i uroczystości pozostawią miłe wspomnienia. Grono Pedagogiczne wraz z uczniami i ich Rodzicami może cieszyć się bardzo dobrymi wynikami nauczania.

Nie zabrakło również czasu na dobrą zabawę. Trzecioklasiści na pożegnanie przygotowali program kabaretowy. Wystąpili: Jakub Kołodziej, Szymon Kuna, Tymoteusz Lech, Michał Serwa, Paweł Szerafin, Paweł Śnitko, Łukasz Śnitko. Życzenia powodzenia – muzycznie i poetycko – złożyli uczniowie liceum przygotowani przez panią Justynę Krenz.

Zwieńczeniem uroczystości był bal, który rozpoczął się brawurowo zatańczonym przez trzecioklasistów Polonezem W. Kilara. Wszyscy bawili się znakomicie!

I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem,
A com widział i słyszał, w księgi umieściłem.
Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz, Księga XII, w. 862-863

Galeria zdjęć