• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Kolejny raz Gimnazjum i Liceum Sobieskiego brało udział w tej akcji, której celem jest zbieranie pieniędzy na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. "

W kwietniu w naszej szkole odbyło się spotkanie z O. Filipem Buczyńskim – prezesem hospicjum.

W szkole organizowane były kiermasze ciast, aukcja obrazu oraz koncert charytatywny, który był zwieńczeniem naszych działań.
 Koncert (tradycyjnie, czyli po raz trzeci) zorganizowali uczniowie klasy 3gb wspierani przez kolegów z klas 2. Uczniowie Sobieskiego oraz  klas 6 i 7 Chrobrego mieli okazję zobaczyć  swoich kolegów oraz zaproszonych gości w programie artystycznym, na który złożyły się: muzyka, śpiew, taniec i kabaret.

Szczególne podziękowania dla Pana Marcina Wójcika z Kabaretu Ani Mru - Mru oraz tancerzy: Sylwii Bryły i Macieja Kuranca, którzy wystąpili wraz z naszymi uczniami w tym koncercie.

Na konto hospicjum przekazaliśmy 2231 złotych i 35 groszy! Dziękuję wszystkim, którzy wsparli finansowo tę akcję. Dziękuję moim uczniom, z którymi miałem przyjemność współpracować w tym przedsięwzięciu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu, a w szczególności Paniom Irenie Wojtowicz i Kasi Hartfil oraz Panu Krzysiowi! Mam nadzieję, że to nie był ostatni koncert.


Marek Goliszek

Galeria zdjęć