• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

18 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi. Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla naszych gości prezentację multimedialną na temat tego, jak się uczymy w Sobieskim. Zaprezentowaliśmy wszystkie przedmioty, wycieczki krajowe i zagraniczne, imprezy i dodatkowe działania. Goście mogli obejrzeć wystawę fotograficzną, na której  pokazaliśmy, jakie mamy osiągnięcia i jak się wspólnie bawimy. Chętni mogli wziąć udział w pokazach chemicznych. Przybyli zostali oprowadzeni po szkole przez uczniów - przy okazji też zadawali pytania o to, co ich najbardziej interesuje.

Tradycyjnie już nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu matematycznego "Janek 2018" organizowanego przez naszą szkołę dla gimnazjalistów z województwa lubelskiego. Zwycięzcą został Piotr Maksymiuk uczeń Gimnazjum nr 3 w Świdniku, któremu serdecznie gratulujemy.

Momentem, na który wielu czekało z nadzieją, było losowanie wśród przybyłych niespodzianki - okazał się nią smartwatch firmy Samsung.

A na deser była "Szarlotka z herbatką" - lekki, wiosenny(!) spektakl przygotowany przez szkolny teatr "atmo.sfera" oraz drobny poczęstunek - oczywiście w postaci szarlotki z herbatką, żeby utrzymać się w temacie:)

Zapraszamy do galerii