• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

W dniu 13 czerwca w Parku Ludowym odbyła się IV runda mistrzostw. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły. Nie tylko udało im się utrzymać wywalczone po 3 rundach miejsca, ale też niektórzy poprawili swoje pozycje w klasyfikacji generalnej. Reprezentanci Sobieskiego zdominowali tegoroczne mistrzostwa.

W klasyfikacji generalnej szkół Gimnazjum Sobieskiego zajęło 1 miejsce, a wśród szkół ponadgimnazjalnych Liceum Sobieskiego uplasowało się na 2 miejscu. W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zdobyli 6 medali!
Oto nazwiska naszych zawodników, którzy w generalnej klasyfikacji indywidualnej uplasowali się na czołowych miejscach w swoich kategoriach:
KGIM: 1. Julia Niezgoda (1gb) 8. Natalia Binięda (3ga) 9. Małgorzata Homenda (1gb)
MGIM: 1. Jakub Zawada (2ga) 2. Jakub Marcowski (2gb) 4. Wiktor Gogacz (2gb)
MLIC: 1. Mikołaj Widz (1a) 2. Filip Pawelec (1a) 3. Aleksander Orlik (1a)
5. Michał Oleksak (1a) 9. Jakub Adamczuk (1b)
GRATULUJEMY i liczymy na równie udane wyniki w następnej edycji mistrzostw.
Wyniki z 4 rund można prześledzić na stronie bno.lublin.pl
Gratulacje!

Zapraszamy do galerii