• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury
W dniu 12 maja 2016 r. w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się uroczyste posumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2015/2016 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
 
Laureaci otrzymali nagrody książkowe i zaświadczenia potwierdzające ich osiągnięcia.
 
Wyróżnieni zostali następujący uczniowie naszej szkoły: Maria Chmielewska, Magdalena Bojarska, Jakub Marcowski, Paulina Krawczyk, Jakub Stachyra i Michał Witkowski. Maria Chmielewska i Jakub Marcowski zostali laureatami dwóch konkursów.
 
Uczniowie naszej szkoły zdobyli 8 tytułów laureata.
 
Gratulujemy!
 
Zapraszamy do galerii.