liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Zakończyła się XII edycja Szkolnych Mistrzostw Lublina w Biegu na Orientację.
5 czerwca uczniowie rywalizowali na Osiedlu Łęgi w V (ostatniej ) rundzie tych zawodów. Miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach zajęli: Julia Niezgoda (1 miejsce), Olga Malik (7), Oliwia Wyrzykowska (9), Anna Niezgoda (10), Natalia Binięda (3), Zuzanna Zdunek z 7c (10), Paweł Szerafin (1), Kuba Wermiński (4), Mikołaj Brzusek (7), Filip Pawelec (1), Kuba Marcowski (2), Kuba Zawada (4) oraz Kornel Smoliński z 7c (1).
Odbyło się też podsumowanie całej edycji mistrzostw. Najlepszym zawodnikom wręczono medale, a najlepsze szkoły uhonorowano pucharami. Miło nam poinformować, że tradycyjnie już w tym gronie znaleźli się uczniowie naszej szkoły! Medale w swoich kategoriach wywalczyli:
Julia Niezgoda (3gb) – 1 miejsce
Natalia Binięda (2b) – 2 miejsce
Jakub Wermiński (3gc) – 3 miejsce
Filip Pawelec (3a) – 2 miejsce
Jakub Marcowski (1c) – 3 miejsce
Ponadto wysokie pozycje w klasyfikacji generalnej zajęli: Paweł Szerafin (3gc) – 4 miejsce, Jakub Zawada (1b) – 4 miejsce, Olga Malik (2gc) – 7 miejsce, Grzegorz Boguta (2a) – 7 miejsce, Kornel Smoliński (7c) – 9 miejsce oraz Wiktor Gogacz (1c) – 10 miejsce.
W klasyfikacji drużynowej Gimnazjum Sobieskiego zdobyło puchar za 2 miejsce, Liceum Sobieskiego za miejsce 3, a SP im. Chrobrego w swoim debiucie uplasowała się na 9 pozycji.

GRATULACJE  i liczę na równie udane starty w nowym roku szkolnym!