• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

13 marca 2018 r. Rafał Mięgoć z klasy 2GC otrzymał stypendium Marszałka województwa lubelskiego dla  osób zajmujących się twórczością artystyczną za następujące osiągnięcia:

1. III miejsce w kat. soliści wokaliści na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd, Puławy  2017.

2. Laureat VIII Regionalnego Konkursu Skrzypcowego „Skrzypcowe spotkania”, Lublin 2017.

3. II miejsce na IV Międzyszkolnym Turnieju Smyczkowym, Lublin  2017.

4. Wygrane castingi do ról dziecięcych w  Teatrze Muzycznym, w spektaklach „Legenda o Czarciej Łapie” i „Phantom – Upiór w operze”.

5. Złote pasmo w XII Wojewódzkim Konkursie Chórów Szkolnych w składzie chóru chłopięcego “Słowiki Lubelskie”,  Lublin 07.04.2017

Rafał jest czterokrotnym stypendystą Marszałka woj. lubelskiego i stypendystą Prezydenta Miasta Lublin za ogólnopolskie osiągnięcia artystyczne w roku 2016. Uczy się w Szkole Muzycznej I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie na poziomie I klasy skrzypiec, SM II st.  

Zapraszamy do galerii 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." name="Cezary Obroślak" data-hovercard-id="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." class="gD" style="color: #222222; font-size: 12.8px; font-weight: bold; display: inline; vertical-align: top;">Cezary Obroślak

Załączniki15:21 (7 godzin temu)
 
do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." name="mnie" data-hovercard-id="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." class="g2">mnieTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." name="magda.glazewska" data-hovercard-id="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." class="g2">magda.glazewska
 
 
 
 
 
Wrzućcie proszę.....
 

13 marca 2018 r. Rafał Mięgoć z klasy 2GC otrzymał stypendium Marszałka województwa lubelskiego dla  osób zajmujących się twórczością artystyczną za następujące osiągnięcia:

1. III miejsce w kat. soliści wokaliści na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd, Puławy  2017.

2. Laureat VIII Regionalnego Konkursu Skrzypcowego „Skrzypcowe spotkania”, Lublin 2017.

3. II miejsce na IV Międzyszkolnym Turnieju Smyczkowym, Lublin  2017.

4. Wygrane castingi do ról dziecięcych w  Teatrze Muzycznym, w spektaklach „Legenda o Czarciej Łapie” i „Phantom – Upiór w operze”.

5. Złote pasmo w XII Wojewódzkim Konkursie Chórów Szkolnych w składzie chóru chłopięcego “Słowiki Lubelskie”,  Lublin 07.04.2017

 

Rafał jest czterokrotnym stypendystą Marszałka woj. lubelskiego i stypendystą Prezydenta Miasta Lublin za ogólnopolskie osiągnięcia artystyczne w roku 2016. Uczy się w Szkole Muzycznej I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie na poziomie I klasy skrzypiec, SM II st.