podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

6 kwietnia odbyła się 1 runda Szkolnych Mistrzostw Lublina w Biegu na Orientację. Podobnie jak w latach poprzednich reprezentanci naszej szkoły należeli do wyróżniających się zawodników. W każdej z kategorii na podium znalazł się uczeń „Sobieskiego”: pierwsze miejsca zajęli Julia Niezgoda (2gb) oraz Filip Pawelec (2a), natomiast trzecie miejsca wywalczyli Natalia Binięda (1b) i Jakub Marcowski (3gb). Miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach zajęli także: Małgorzata Homenda (8 miejsce), Jakub Adamczuk (4), Jakub Zawada (5), Mikołaj Widz (7) oraz Michał Oleksak (8).
Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, także debiutanci z 1gc i 1a, bowiem musieli startować w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.