• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Dnia 27.02.2020 przedstawiciele klas liceum oraz klas 7 i 8 szkoły podstawowej, wraz z opiekunami odwiedzili Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Miało tam miejsce bardzo wzruszające spotkanie w czasie którego dowiedzieliśmy się o funkcjonowaniu hospicjum oraz o zasadach wolontariatu młodzieży w tej placówce, który to staje się coraz bardziej popularny, również wśród uczniów naszej szkoły.

Jednak naszym głównym celem było przekazanie na rzecz hospicjum kolekcji książek zebranych przez naszych uczniów w czasie grudniowej akcji „Drugie życie książki – zbiórka dla Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie” oraz sprzętu medycznego w postaci kondensatora tlenu, którego zakupu dokonaliśmy ze środków zebranych na przedświątecznych kiermaszach ciast organizowanych przez uczniów poszczególnych klas.

Byliśmy i jesteśmy nadal bardzo wzruszeni i niezmiernie wdzięczni losowi za stworzenie nam okazji pomocy potrzebującym. To dla nas wszystkich ogromny zaszczyt.

Społeczność klas I-III liceum im. Jana III Sobieskiego oraz klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Opiekunowie: p.Dorota Iberszer, p.Magdalena Lachtara, ks.Mariusz Górniak.

Galeria zdjęć

Sorry, your browser does not support inline SVG. DI