• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

W piątek 20.11.2015 gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej "Betania" w Lublinie, w którym mieszkają osoby w podeszłym wieku oraz przewlekle chore.

Zaprezentowany koncert „Pieśni Patriotycznych” przez chór szkolny „Muzyczna sfera” pod batutą Pani Justyny Krenz oraz akompaniamentem Pana Wojciecha Władka, spotkał się z ogromnym uznaniem ze strony podopiecznych Domu Pomocy Społecznej.

Spotkanie młodzieży naszego kompleksu szkół, które zorganizowała Agnieszka Chmielewska (psycholog szkolny) było znakomitą formą aktywności szkoły w środowisku lokalnym jak również okazją do wzbogacenia się zarówno dla seniorów jak i naszych uczniów – uwrażliwionych na sytuację podopiecznych, ich potrzeby jak również możliwość bezinteresownego wsparcia w codziennej aktywności seniorów poprzez udział w tego typu uroczystości.

Spotkanie zakończyło się deklaracją chęci obu stron do ponownego spotkania i serdecznym zaproszeniem chóru na kolejny okolicznościowy koncert.

Podziękowania dla pracowników Domu Pomocy Społecznej za życzliwość i ciepłe przyjęcie nas, podopiecznym za zainteresowanie i słowa uznania dla wokalnych umiejętności chóru, a młodzieży, która reprezentowała Naszą Szkołę - za piękną postawę i zaangażowanie, jakie włożyła w występ. 

Zapraszamy do galerii