• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

W związku z inicjatywą uczniów klasy III GB, w piątek 4 grudnia 2015 roku gościliśmy w Domu Dziecka im. Matki Weroniki Zgromadzenia Sióstr Kapucynek w Lublinie, aby przekazać podopiecznym Mikołajkowe Upominki od całej klasy. Klasę reprezentowały Agata, Julia i Dominika.

domDziecka
W ten sposób uczniowie klasy, ofiarując zamiast sobie nawzajem prezenty dla dwunastu mieszkanek Domu Dziecka wyrazili swą chęć bezinteresownej pomocy i okazania zainteresowania i wsparcia w tak wesołym dniu, jakim są dla nas wszystkich Mikołajki. Przygotowana paczka kosmetyków i słodyczy została ze szczerą radością przyjęta. Spotkanie z dziewczętami i Siostrą, która poczęstowała nas herbatą i ciastem będziemy ciepło i serdecznie wspominać. Siostra wyraziła podziękowanie i uznanie dla naszych uczniów, doceniając odwagę i chęć wzajemnego poznania się, które na pewno wymagało przełamania nieśmiałości z obydwu ze stron. Na koniec zrobiliśmy też kilka zdjęć i wróciliśmy do szkoły. Mieszkanki Domu Dziecka zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie.
To spotkanie, w którym towarzyszyła psycholog szkolna Agnieszka Chmielewska, byłą żywą lekcją aktywności i budowania wzajemnych więzi w najbliższej społeczności lokalnej Naszej Szkoły.