• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Zakończyliśmy zbiórkę darów w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Uczniowie klas 7. i 8. Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego oraz Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego zebrali blisko 60 kg darów – odzieży, zabawek, artykułów szkolnych oraz żywności długoterminowej!

Dziękuję za pomoc wszystkim ofiarodawcom, a w szczególności Rodzicom, którzy przypomnieli młodzieży o ich przyniesieniu. Dziękuję Wolontariuszom, wśród których byli Nauczyciele i Uczniowie. Szczególny wkład w zbiórkę wnieśli uczniowie klasy 8 C wraz z Wychowawcą p. Agnieszką Marcowską, za co składam serdeczne podziękowania. Z kolei uczniowie klasy II Lb pomagali w przeliczaniu darów i sporządzeniu protokołu po zbiórce. Dary zostały przewiezione do Magazynu Głównego akcji PDPZ, skąd trafią do potrzebujących.

Mam nadzieję, że idea wolontariatu w naszej szkole będzie rozkwitać, a chęć pomocy potrzebującym będzie coraz bliższa młodzieży z Sobieskiego i Chrobrego. Już teraz proszę Szanownych Rodziców o pomoc i wsparcie kolejnych akcji charytatywnych.

Katarzyna Hartfil
Szef sztabu nr 263
w Gimnazjum i Liceum
im. Jana III Sobieskiego
w Lublinie

Galeria zdjęć