• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Tegoroczna zbiórka z ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zakończyła się sukcesem. Uczniowie naszego gimnazjum i liceum zebrali blisko 80 kg darów! Dziękuję za pomoc wszystkim ofiarodawcom, a w szczególności Rodzicom, którzy przypomnieli młodzieży o ich przyniesieniu. Dziękuję Wolontariuszom, wśród których byli Nauczyciele i Uczniowie. Dziękuję Panu Krzysiowi Kuźmie, który pilnował porządku przy zbiórce i zatroszczył się o bezpieczne miejsce dla darów.

Ogromne podziękowania kieruję również do Pana Jacka Burego, który użyczył samochodu, dzięki któremu dary zostały przewiezione do magazynu głównego. Na koniec chcę również podziękować kierowcy – Panu Jackowi, który wczoraj, pomimo ślizgawicy na drogach, razem ze mną bezpiecznie dostarczył dary organizatorom akcji PDPZ.

Mam nadzieję, że idea wolontariatu w naszej szkole będzie rozkwitać, a chęć pomocy potrzebującym będzie coraz bliższa młodzieży z Sobieskiego. Już teraz proszę Szanownych Rodziców o pomoc i wsparcie kolejnych akcji charytatywnych.

Galeria zdjęć

Katarzyna Hartfil
Szef sztabu nr 25
w Gimnazjum i Liceum
im. Jana III Sobieskiego
w Lublinie