• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

19 kwietnia uczniowie zaawansowanej grupy  I klas liceum współorganizowali niezwykłe zajęcia z języka angielskiego. Zaprosiliśmy do szkoły gości z międzynarodowej organizacji YWAM „Youth With a Mission” – „Młodzież z Misją”, którzy przygotowali dla nas krótką prezentację o Kanadzie – kraju pochodzenia jednego z pracowników.

picnic2

Po czasie przeznaczonym na pytania i odpowiedzi rozpoczęliśmy wspólne przygotowanie i konsumpcję dań typowo północnoamerykańskich. Nasi uczniowie zaskoczyli gości tradycyjnymi daniami kanadyjskimi takimi jak butter tarts, nanaimo bars, naleśniki z syropem klonowym oraz przygotowaliśmy pyszne cheeseburgery i hot dogi. 

Pomimo tego, iż lekcje kończyliśmy o 15.25, spotkanie znacznie się przedłużyło. Rozmawialiśmy o marzeniach i zainteresowaniach, podróżach i przygodach. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego szkolnego pikniku.

 

Piknik amerykańsko-kanadyjski w Sobieskim

19 kwietnia uczniowie zaawansowanej grupy  I klas liceum współorganizowali niezwykłe zajęcia z języka angielskiego. Zaprosiliśmy do szkoły gości z międzynarodowej organizacji YWAM „Youth With a Mission” – „Młodzież z Misją”, którzy przygotowali dla nas krótką prezentację o Kanadzie – kraju pochodzenia jednego z pracowników. Po czasie przeznaczonym na pytania i odpowiedzi rozpoczęliśmy wspólne przygotowanie i konsumpcję dań typowo północnoamerykańskich. Nasi uczniowie zaskoczyli gości tradycyjnymi daniami kanadyjskimi takimi jak butter tarts, nanaimo bars, naleśniki z syropem klonowym oraz przygotowaliśmy pyszne cheeseburgery i hot dogi.

Pomimo tego, iż lekcje kończyliśmy o 15.25, spotkanie znacznie się przedłużyło. Rozmawialiśmy o marzeniach i zainteresowaniach, podróżach i przygodach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego szkolnego pikniku.