• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

DOCENIAMY NASZYCH UCZNIÓW!

20 czerwca 2016 r. odbyła się po raz kolejny w naszej szkole gala: HUSARZ SOBIESKIEGO. Święto szkoły, na którym doceniamy starania naszych Uczniów na różnych płaszczyznach życia szkolnego. Wręczone zostały statuetki HUSARZ SOBIESKIEGO w czterech kategoriach: NAUKOWY HUSARZ SOBIESKIEGO, HUSARZ „BON TON”, HUSARZ ZA WYTRWAŁOŚĆ W DZIAŁANIU, HUSARZ DLA UCZNIA Z PASJĄ oraz ZŁOTY HUSARZ SOBIESKIEGO.
Nominacje w poszczególnych kategoriach składali nauczyciele naszej szkoły. W kategorii NAUKOWY HUSARZ SOBIESKIEGO nominowani byli: Barbara Stanicka z klasy 2 LA, Julia Niezgoda z klasy 1 b oraz Jakub Marcowski z klasy 2 gb. Zdecydowaną większością głosów w tej kategorii statuetkę Naukowego Husarza Sobieskiego wygrał Jakub Marcowski.
HUSARZ „BON TON”, to kategoria gdzie nominacje zdobyli sami „mężczyźni”: Michał Szajwaj z klasy 1 ga, Hubert Jończyk z klasy 2 LA oraz Jakub Marcowski z klasy 2gb.
Statuetka powędrowała do Michała Szajwaja z klasy 1 ga.
HUSARZ ZA WYTRWAŁOŚĆ W DZIAŁANIU: żeby być nominowanym w tej kategorii należy wyróżniać się sumiennością, pracowitością i wytrwałością w dążeniu do osiągnięcia sukcesu czy to w szkole czy poza nią a nominacje otrzymali: Nominacje w tej kategorii otrzymali: Zuzia Ćwiek z klasy 1ga, Krystian Kuna z klasy 1 gc i Dawid Szerszon z klasy 2 ga. Po dość wyrównanej walce, ostatecznie statuetkę wygrała Zuzia Ćwiek.
HUSARZ DLA UCZNIA Z PASJĄ – Nominowani przez kolegów to: Ewa Wojtowicz z klasy 3 gb, Jakub Persona z klasy 1gc oraz Mikołaj Bownik z klasy 2ga. Trzeba zaznaczyć, że lista osób, które mają soje pasje pozaszkolne, ale często dzielą się nimi z nami, była baaaardzo długa.
A statuetkę odebrała pasjonatka śpiewu, uświetniająca każdą uroczystość szkolną: Ewa Wojtowicz.

Spośród wszystkich nominowanych wyłoniliśmy ZŁOTEGO HUSARZA SOBIESKIEGO i nagrodziliśmy szczególnie, bo nasz Husarz otrzymaŁ telefon ufundowany przez Pana prezesa Jacka Burego. Nagroda trafiła, bardzo zasłużenie, w ręce Agaty Korzeniowskiej z klasy 3gb.

Wyróżnionym uczniom bardzo serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za wszystkich pozostałych, którzy będą walczyć o statuetki przez cały kolejny rok :)

Zapraszamy do galerii