• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

11 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Św. Walentego. Z tej okazji SU przygotował imprezę walentynkową na małej sali gimnastycznej.

Od kilku dni w szkole trwał plebiscyt na najsympatyczniejszą uczennicę i ucznia naszej szkoły. Uczniowie wrzucali swoje głosy do czerwonego, walentynkowego pudełka a wczoraj rano przedstawiciele SU skwapliwie je zliczyli.

Ogłoszenie wyników odbyło się na naszym apelu. Najsympatyczniejszą uczennicą w szkole jest Elwira Szczuchniak z klasy 2LA a uczniem Aleksander Orlik z klasy 1LA.

Po ogłoszeniu wyników plebiscytu bawiliśmy się w duchu Dnia Zakochanych.

W kolejnej zabawie wzięły udział dwie pary: Małgosia Homenda i Szymon Wiśnicki oraz Julia Niezgoda i Mateusz Dziewa. Zadaniem chłopca było złapać i zjeść czekoladowe serduszko, bez pomocy rąk, a dziewczyny musiały sprytnie im w tym przeszkadzać. Serce schwytał ostatecznie Mikołaj.

Kolejna zabawa, „DZIESIĘĆ ODSŁON MIŁOŚCI” , tutaj należało się wykazać talentem aktorskim, bowiem Basia Stanicka, Karolina Cichoń i Elwira Szczuchniak– przedstawicielki SU przygotowały 10 scenek z literatury, które rozegrały się między znanymi nam wszystkim literackimi kochankami. Był więc Kmicic ze swoją Oleńką, Pan Wołodyjowski i jego Basia, Romeo i Julia, Bohun i Helena, Klara i Papkin, Wokulski i Izabela Łęcka i wiele innych.

Niezależne jury doceniło kunszt aktorski Mikołaja Bownika z klasy 2 ga i Ewy Wojtowicz z klasy 3gb, którzy brawurowo odegrali scenę miłosną między Julią i Romeo.

A na koniec naszej zabawy Gabrysia Muszyńska i Ola Kułak z klasy 2gb poprowadziły RANDKĘ W CIEMNO.

Jako pierwszy wybierał partnerkę, spośród trzech kandydatek, Łukasz Zakrzewski z 2gb. Na romantyczną randkę w Paryżu wybrała się z nim Julia Sawicka z klasy 1 ga. Wirtualna podróż po Paryżu, szampan (bezalkoholowy)specjalnie chłodzony na tę okazję:), oczywiście ser i bagietka wprowadziły nas wszystkich w romantyczny nastrój. Kolejna wygrana to randka w tropikach. Tutaj wybierającą była Kinga Polańska z klasy Igc a jej partnerem został Aleksander Orlik z klasy 1LA. Hawajska muzyka, kolorowy „drink” i tropikalne owoce dla „randkowiczów” spowodowały, że wszyscy zatęskniliśmy za słoneczną pogodą, morzem i plażą.

A na koniec naszej zabawy niespodziankę dla uczniów przygotowali Pan Jacek Bury i Pani Urszula Bury – przedstawiciele Zarządu Educo, która została rozlosowana wśród naszych uczniów.

W dwu koszach znalazły się nazwiska uczniów, którzy wyróżniają się w naszej szkole: w jednym koszu, były nazwiska tych uczniów, którzy działają na rzecz szkoły: ciężko pracują w Samorządzie Uczniowskim, śpiewają w chórze, reprezentują szkołę na zawodach sportowych.  

Drugi kosz zawierał nazwiska tych uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce, mają wysoką średnią ocen oraz reprezentowali naszą szkołę w konkursach kuratoryjnych i innych i zakwalifikowali się co najmniej do trzeciego etapu konkursu.

W obu koszach było po kilkadziesiąt nazwisk!

Niespodzianki, wylosowały Gabrysia Muszyńska i Ola Kułak z klasy 2gb. Obie uczennice wyszły z imprezy z smatfonem.

W imieniu wszystkich uczniów szkoły – prowadzący imprezę, Hubert Jończk i Elwira Szczuchniak,  złożyli zgromadzonym życzenia z okazji Dnia Zakochanych i w tak w miłej atmosferze wszyscy powrócili do swoich obowiązków.

Zapraszamy do galerii

 

            11 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Św. Walentego. Z tej okazji SU przygotował imprezę walentynkową na małej sali gimnastycznej.

            Od kilku dni w szkole trwał plebiscyt na najsympatyczniejszą uczennicę i ucznia naszej szkoły. Uczniowie wrzucali swoje głosy do czerwonego, walentynkowego pudełka a wczoraj rano przedstawiciele SU skwapliwie je zliczyli.

            Ogłoszenie wyników odbyło się na naszym apelu. Najsympatyczniejszą uczennicą w szkole jest Elwira Szczuchniak z klasy 2LA a uczniem Aleksander Orlik z klasy 1LA.

Po ogłoszeniu wyników plebiscytu bawiliśmy się w duchu Dnia Zakochanych.

W kolejnej zabawie wzięły udział dwie pary: Małgosia Homenda i Mikołaj Widz oraz Julia Niezgoda i Mateusz Dziewa. Zadaniem chłopca było złapać i zjeść czekoladowe serduszko, bez pomocy rąk, a dziewczyny musiały sprytnie im w tym przeszkadzać. Serce schwytał ostatecznie Mikołaj.

            Kolejna zabawa, „DZIESIĘĆ ODSŁON MIŁOŚCI” , tutaj należało się wykazać talentem aktorskim, bowiem Basia Stanicka, Karolina Cichoń i Elwira Szczuchniak– przedstawicielki SU przygotowały 10 scenek z literatury, które rozegrały się między znanymi nam wszystkim literackimi kochankami. Był więc Kmicic ze swoją Oleńką, Pan Wołodyjowski i jego Basia, Romeo i Julia, Bohun i Helena, Klara i Papkin, Wokulski i Izabela Łęcka i wiele innych.

Niezależne jury doceniło kunszt aktorski Mikołaja Bownika z klasy 2 ga i Ewy Wojtowicz z klasy 3gb, którzy brawurowo odegrali scenę miłosną między Julią i Romeo.

            A na koniec naszej zabawy Gabrysia Muszyńska i Ola Kułak z klasy 2gb poprowadziły RANDKĘ W CIEMNO.

            Jako pierwszy wybierał partnerkę, spośród trzech kandydatek, Łukasz Zakrzewski z 2gb. Na romantyczną randkę w Paryżu wybrała się z nim Julia Sawicka z klasy 1 ga. Wirtualna podróż po Paryżu, szampan (bezalkoholowy)specjalnie chłodzony na tę okazję:), oczywiście ser i bagietka wprowadziły nas wszystkich w romantyczny nastrój. Kolejna wygrana to randka w tropikach. Tutaj wybierającą była Kinga Polańska z klasy Igc a jej partnerem został Aleksander Orlik z klasy 1LA. Hawajska muzyka, kolorowy „drink” i tropikalne owoce dla „randkowiczów” spowodowały, że wszyscy zatęskniliśmy za słoneczną pogodą, morzem i plażą.

            A na koniec naszej zabawy niespodziankę dla uczniów przygotowali Pan Jacek Bury i Pani Urszula Bury – przedstawiciele Zarządu Educo, która została rozlosowana wśród naszych uczniów.

            W dwu koszach znalazły się nazwiska uczniów, którzy wyróżniają się w naszej szkole: w jednym koszu, były nazwiska tych uczniów, którzy działają na rzecz szkoły: ciężko pracują w Samorządzie Uczniowskim, śpiewają w chórze, reprezentują szkołę na zawodach sportowych. 

            Drugi kosz zawierał nazwiska tych uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce, mają wysoką średnią ocen oraz reprezentowali naszą szkołę w konkursach kuratoryjnych i innych i zakwalifikowali się co najmniej do trzeciego etapu konkursu.

W obu koszach było po kilkadziesiąt nazwisk!

Niespodzianki, wylosowały Gabrysia Muszyńska i Ola Kułak z klasy 2gb. Obie uczennice wyszły z imprezy z iPhone'em :)

            W imieniu wszystkich uczniów szkoły – prowadzący imprezę, Hubert Jończk i Elwira Szczuchniak,  złożyli zgromadzonym życzenia z okazji Dnia Zakochanych i w tak w miłej atmosferze wszyscy powrócili do swoich obowiązków.