• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Od godziny 16.00 w budynku przy ul. Paśnikowskiego 6 w czwartkowe popołudnie, 26 listopada, rozbrzmiewały dźwięki głośnej muzyki. Był to wieczór andrzejkowy zorganizowany dla uczniów gimnazjum i liceum.

Wielki wkład w organizację imprezy miał Samorząd Szkolny z Pauliną Krawczyk na czele, pod opieką, której uczennice przygotowały andrzejkowe wróżby.

Korytarz szkolny, na którym bawili się uczniowie, balonami ozdobili uczniowie klas pierwszych gimnazjum a „KOMNATĘ WRÓŻB” - uczniowie z klasy 2 gimnazjum.

Można było powróżyć sobie w specjalnej KOMNACIE WRÓZB. Każdy mógł dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości, poznać magię kwiatów lub kolorów, imię wybranka lub wybranki w przyszłości. We wróżbach uczestniczyły nie tylko dzieci, ale też nauczyciele. Największym powodzeniem cieszyła się numerologia.

Impreza andrzejkowa odbyła się również dzięki zaangażowaniu i uprzejmości Rodziców. To oni przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczniów i zakupili dla nas specjalną lampę błyskową, która sprawiała, że nastrój zabawy był jeszcze lepszy. Po poczęstunku każdy uczestnik zabawy szybko wracał na korytarz, aby kontynuować świetną zabawę przy super fajnej muzyce. Fantastyczna atmosfera, bajeczne efekty świetlne, wróżby i muzyka sprawiły, że impreza była bardzo udana.

Zapraszamy do galerii