• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Już drugi raz  w naszej szkole odbył się Turniej ekonomiczny „Pecunia”. 16 lutego przybyli w nasze progi zawodnicy reprezentujący lubelskie gimnazja. Zadania konkursowe wymagały nie tylko wiedzy ekonomicznej, ale również spostrzegawczości oraz szybkości podejmowania właściwych decyzji. Olbrzymim wsparciem dla zawodników byli ich kibice. Wspaniale pod tym względem wypadli uczniowie Gimnazjum nr 10. Przerwę w zawodach  uatrakcyjniła swoim występem wokalnym Hania Baranowska uczennica  klasy 2gc. Akompaniatorem Hani była Eliza Mituła, uczennica tej samej klasy.

I miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Gimnazjum nr 10 w Lublinie, II miejsce reprezentacja Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, a III miejsce reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 18  w Lublinie - Oddział Gimnazjalny.

Zwycięzcy  otrzymali atrakcyjne nagrody , których głównymi sponsorami były: PKO BP SA oraz Firma Bury Sp. z o.o. Szczególne gratulacje należą się naszym uczniom, zdobywcom drugiego miejsca: Natalii Gazi, Julii Niezgodzie, Marcelowi Kowalczykowi i Michałowi Serwie - uczniom klasy 3gb. Brawo!

Zapraszamy do galerii