• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Klasy pierwsze naszego Gimnazjum wraz z Wychowawcami - panią Ireną Babkiewicz, panią Moniką Szelest i panem Cezarym Obroślakiem integrowały się w dniach 5 - 7 września w Janowie Lubelskim. Zakwaterowani byliśmy w Hotelu Królewskim, więc warunki mieliśmy znakomite - kryształowe żyrandole (niektóre z tendencją do spadania) :) i inne luksusy. Były nocne podchody, gra miejska, jazda ekstremalna samochodami terenowymi po leśnych drogach i bezdrożach, a nawet mokradłach czy borowinowych bagnach. Niektórzy ochoczo korzystali z nietypowych kąpieli, co widać na zdjęciach, inni woleli, by im uszło na sucho. Amatorzy paintballa staczali zażarte walki w drużynach. Poza tym mieliśmy mnóstwo konkurencji wymagających sprytu, zręczności, inteligencji i współpracy. Okazało się na przykład, że nie tak łatwo całej klasie położyć jeden lekki kijek na trawie...

Wszyscy uczniowie weszli w bliski kontakt z niejakim fantomem i zaliczyli kurs pierwszej pomocy, czyli zdobyli stopnie z bandażowania bliźnich i sztucznego oddychania u pana prof. Rafała Jadacha z przedmiotu zwanego edukacją dla bezpieczeństwa.

Wszyscy cali i zdrowi powróciliśmy do Lublina i mamy nadzieję, że dobre humory nas nie opuszczą, a wspólnie przeżyte emocjonujące chwile będą cementowały zawiązane przyjaźnie.

Zapraszamy do galerii