1995
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD |
wych.: Elżbieta Kitta Katarzyna Kolman |
wych.: Ewa Nowak Michał Ciania |
wych.: Michał Wiśniewski Michał Bogusz |
wych.: Aleksandra Ryzner Rafał Celiński |
1996
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD |
wych.: Jarosław Bat Monika Banaszek |
wych.: Jadwiga Rafalska Maciej Chodorowski |
wych.: Elżbieta Nawrot Małgorzata Bednara |
wych.: Anna Oleszczuk Bartłomiej Barczyński |
1997
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD |
wych.: Ewa Michońska Andrzej Basiński |
wych.: Ewa Chołojczyk Karol Gajos |
wych.: Piotr Mazur Katarzyna Chrościcka |
wych.: Maria Wojtaszak Tomasz Chorągiewicz |
1998
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD |
wych.: Jarosław Bat Radosław Bułtowicz |
wych.: Jadwiga Rafalska Grzegorz Barczyński |
wych.: Adam Sielanko Michał Badowski |
wych.: Anna Oleszczuk Anna Czajkowska |
1999
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD |
wych.: Ewelina Michońska Joanna Chodnikiewicz |
wych.: Ewa Nowak Konrad Arażny |
wych.: Jarosław Bat Krystyna Bartkowiak |
wych.: Leokadia Kamińska Joanna Biegaj |
2000
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD | Klasa IVE |
klasa IVa Anna Andrzejczak |
wych.: Alicja Horbowicz Katarzyna Czubowska |
klasa IVc Magda Boczkowska |
klasa IVd Artur Gall |
wych.: Jadwiga Rafalska Michał Bogusław |
2001
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD |
wych.: Ewa Michońska Paulina Adamus |
wych.: Ewa Chołojczyk Tomasz Bernaciak |
wych.: Ewa Nowak Stanisław Gliniewicz |
wych.: Jadwiga Rafalska Marcin Achler |
2002
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC | Klasa IVD | Klasa IVE |
wych.: Paweł Piskorz Małgorzata Cabaj |
wych.: Ewa Nowak Anna Berzyńska |
wych.: Adam Sielanko Piotr Dudak |
wych.: Wojciech Janicki Jakub Berent |
wych.: Anna Oleszczuk Katarzyna Buczek |
2003
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC |
wych.: Leokadia Kamińska Barbara Celejowska |
wych.: Jarosław Bat Piotr Dąbrowski |
wych.: Ewa Chołojczyk Bartosz Boreczek |
2004
Zwiń
Klasa IVA | Klasa IVB | Klasa IVC |
wych.: Paweł Piskorz Czyżewska Gabriela |
wych.: Jadwiga Rafalska Borys Mateusz |
wych.: Anna Oleszczuk Bernaciak Lilianna |
2005
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB | Klasa IIIC |
wych.: Wojciech Janicki Andrzejewski Karol |
wych.: Teresa Bloch Dąbrowski Cezary |
wych.: Ewa Nowak Bocian Michał |
2006
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Ewa Chołojczyk Bulas Jan |
wych.: Jarosław Bat Ganczarska Eliza |
2007
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB | Klasa IIIC |
wych.: Anna Oleszczuk Al-Jazani Agata profil matematyczno-informatyczny
Ciechan Piotr |
wych.: Paweł Piskorz Basta Agata |
wych.: Jadwiga Rafalska Andrzejewska Katarzyna |
2008
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB | Klasa IIIC | Klasa IIID |
wych.: Joanna Matyjasek Dżaman Tomasz
|
wych.: Adam Sielanko Estreich Stanisław |
wych.: Teresa Bloch Czajkowska Agata |
wych.: Leokadia Kamińska Bartkowski Miłosz |
2009
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB | Klasa IIIC |
wych.: Małgorzata Schmidt Baranowski Mateusz |
wych.: Jarosław Bat Bochyńska Katarzyna |
wych.: Ewa Chołojczyk Boruch Zuzanna |
2010
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Anna Oleszczuk Banaszek Ewa profil matematyczno-informatyczny Adamczyk Wiktor |
wych.: Paweł Piskorz Chorągiewicz Anna
Cieślak SebastianCzubek Jowita Drob Daniel Fabian Katarzyna Kulesza Adrianna Łacińska Agata Michalak Łukasz Michalik Justyna Mostieńczuk Katarzyna Roszkiewicz Aleksandra Samołyk Joanna Sławińska Katarzyna
Stanisławczyk Maria
Szewc Jakub
Witek Aleksandra
Zienkiewicz Marek
|
2011
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB | Klasa IIIC |
wych.: Anna Karwat Bogaj Maciej |
wych.: Adam Sielanko Achrymowicz Igor |
wych.: Izabela Harasymiak-Krzyżanowska Adamczyk Magdalena |
2012
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Małgorzata Schmidt Haliniarz Cezary |
wych.: Ewa Chołojczyk Baranowski Rafał |
2013
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Jarosław Bat Baj Albert |
wych.: Teresa Bloch Cyranek Zuzanna |
2014
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Izabela Harasymiak-Krzyżanowska Bochenek Alicja |
wych.: Gil Jakub
|
2015
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Łukasz Skowron |
wych.:
|
2016
Zwiń
Klasa IIIA |
wych.: Irena Babkiewicz Bernat Wojciech
|
2017
Zwiń
Klasa IIIA wych: Elżbieta Wenerska-Wojtaszaek |
wych.: Barwiński Jakub |
2018
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Monika Kaproń-Dobrowolska Bil Klaudia |
wych.: Robert Kamiński Adamczuk Jakub |
2019
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB |
wych.: Dorota Iberszer Barwińska Daria |
wych.: Barbara Kościuk Anasiewicz Marta |
2020
Zwiń
Klasa IIIA | Klasa IIIB | Klasa IIIC |
wych.: Anna Kuwałek Frankowski Piotr |
wych.: Elżbieta Wenerska-Wojtaszek Jakubiec Natalia |
wych.: Bartosz Słodkowski Borysiuk Damian |