• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

zajaczki1a

giza monika

mgr Monika Giza

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z 16-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna  oraz studia podyplomowe na tym samym wydziale– kierunek: Diagnoza i Terapia Dysleksji Rozwojowej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z nimi przynosi mi wiele satysfakcji i przyjemności. Interesują mnie nowatorskie metody nauki czytania, rozwijania zdolności, wyobraźni, pogłębiam wiedzę, śledzę nowości i staram się wykorzystywać je w pracy dziećmi.

 

Futrzynska magdalena3

mgr Magdalena Futrzyńska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z31

Ukończyłam studia magisterskie „Pedagogika ogólna i psychoprofilaktyka” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie.
Chciałabym przekazać podopiecznym zamiłowanie do sztuki oraz nauczyć ich bacznie obserwować przyrodę.  Moją ambicją jest zaszczepić w nich pasję matematyczną. W swojej pracy wykorzystuję elementy metody M. Montessori. To dla mnie wyróżnienie, że mogę towarzyszyć dzieciom w ich wzrastaniu.

 

 mil lidia3

mgr inż. Lidia Mil

pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką studiów z zakresu żywienia, bezpieczeństwa żywności i dietetyki. Posiadam także Przygotowanie Pedagogiczne. Od ponad dwóch lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu w ramach programu działającego na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży z zaniedbanych lubelskich dzielnic. Praca z dziećmi daje mi dużo energii i dostarcza wielu wspaniałych emocji.

 

z41