• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

wnuk angelika

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wychowawca

angelika.wnuk@sfera.lublin.pl

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

 

pawelczak monika

mgr Monika Pawełczak

nauczyciel wspomagający

monika.pawelczak@sfera.lublin.pl

 

 

Jestem absolwentką pedagogiki na Katolickimi Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów podyplomowych z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Od zawsze lubiłam kontakt z dziećmi. Jestem osobą empatyczna i wrażliwą. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze, dlatego postawiłam na pracę w przedszkolu. “Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”- Janusz Korczak

 

waniowska wioletta

Wioletta Waniowska

pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej ze specjalnością ,,pedagogika resocjalizacyjna i pedagogika opiekuńczo-wychowawcza" na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W celu podwyższenia swoich kwalifikacji i wiedzy, podjęłam studia magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej i resocjalizacji na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz naukę w szkole policealnej przygotowującej do zawodu ,,Terapeuta Zajęciowy". Za główny cel w życiu stawiam sobie bycie zarówno dobrym pedagogiem, wychowawcą jak i terapeutą. W pracy z dziećmi staram się dostrzegać ich ukryte potrzeby oraz  wykorzystywać swoje pasje i zainteresowania. Przykładem jest taniec, który wspomaga nasz rozwój w sferze psychicznej, fizycznej i społecznej. Zaś poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i motywacji to klucz do sukcesu w rozwoju każdego podopiecznego.

 

 

Ludzie