• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

 

gromska iwona

Iwona Gromska

iwona.gromska@sfera.lublin.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, jak również studia magisterskie – Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką społeczną. Swoją przyszłość zawodową wiąże z działalnością pedagogiczną. Pragnę być nauczycielem „przewodnikiem”, który inspiruje, zachęca oraz wskazuje należytą drogę. 

 

 kalita gabriela

Gabriela Kalita

gabriela.kalita@sfera.lublin.pl

 

 

Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym. Chcąc rozwijać swoje pasję i podnosząc kwalifikacje podjęłam studia pedagogiczne na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoje doświadczenie nabywałam głownie jako opiekunka w żlobku oraz niania.  Jestem osobą wrażliwą, radosną, odpowiedzialną, empatyczną. Praca z dziećmi jest dla mnie radością, a ich uśmiech daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszego działania. Moim celem jest dalsze kształcenie się w tym kierunku i udział w kursach chcąc bardziej pogłębić swoją wiedzę w zakresie pracy z dziećmi. Swój wolny czas wypełniam ruchem na świeżym powietrzu lub dobra książką.

 

 pylak monika


 

 Monika Pylak

 

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika specjalna. Podnosząc swoje kwalifikacje ukończyłam studia podyplomowe z Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Posiadam doświdczenie w pracy z maluszkami. Praca z małymi dziećmi daje mi wiele radości. Obserwacja rozwoju małego człowieka jak i możliwość wspierania jego rozwoju daje mi dużą satysfakcję. Na co dzień jestem osobą uśmiechniętą i otwartą na innych ludzi.

 

 

Ludzie