• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

skrzaty napis

giza monika

mgr Monika Giza

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z 16-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna  oraz studia podyplomowe na tym samym wydziale– kierunek: Diagnoza i Terapia Dysleksji Rozwojowej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z nimi przynosi mi wiele satysfakcji i przyjemności. Interesują mnie nowatorskie metody nauki czytania, rozwijania zdolności, wyobraźni, pogłębiam wiedzę, śledzę nowości i staram się wykorzystywać je w pracy dziećmi.

angelikaw

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wspomagający

skrzat2

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

 drozd malgorzata

Małgorzata Drozd

pomoc nauczyciela

Z pracy z dziećmi czerpię dużą satysfakcję. Gdy widzę jak codziennie pokonuje w dążeniu do samodzielności jestem bardzo szczęśliwa, że mogę brać czynny udział w ich rozwoju. Maluchy wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. Za to codziennie otrzymuję od nich uśmiech na powitanie ale także czasem smutną na pożegnanie. Antoine de Saint-Exupiery napisał w Małym Księciu „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym". Staram się patrzeć każdego dnia oczami dziecka i wchodzę w ich niezwykle fantazyjny i kolorowy świat.

skrzat1

Ludzie