• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

skrzaty4a

 

 drozd malgorzata

Małgorzata Drozd

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie na kierunku opiekunka dziecięca. Z pracy z dziećmi czerpię dużą satysfakcję. Gdy widzę jak codziennie dążą do samodzielności jestem bardzo szczęśliwa, że mogę brać czynny udział w ich rozwoju. Maluchy wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. Za to codziennie otrzymuję od nich uśmiech na powitanie. Antoine de Saint-Exupiery napisał w Małym Księciu „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym". Staram się patrzeć każdego dnia oczami dziecka i wchodzę w ich niezwykle fantazyjny i kolorowy świat.

 

kalabunowska agnieszka

mgr Agnieszka Kałabunowska

 

 

 

Ukończyłam studia magisterskie w Wyższej Szkole Humanistyczno-ekonomicznej w Łodzi na kierunku pedagogika opiekuńczo wychowawcza oraz studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą i wyrozumiałą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Indywidualne podejście do każdego dziecka jest dla mnie bardzo ważne. Uśmiech dziecka to największa nagroda.

 

skrzat3a

Ludzie