• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

skrzaty3

 

 

gromska iwona

Iwona Gromska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, jak również wkrótce ukończę studia magisterskie - Pedagogika, specjalności opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką społeczną. Swoją przyszłość zawodową wiąże z działalnością pedagogiczną. Pragnę być nauczycielem „przewodnikiem”, który inspiruje, zachęca oraz wskazuje należytą drogę.  „Wychowawca, który nie wtłacza, a wyzwala, nie ciągnie, a wznosi, nie ugniata, a kształtuje, nie dyktuje, a uczy, nie żąda, a zapytuje, przeżyje wraz z dzieckiem wiele natchnionych chwil  – Janusz Korczak”

 

 kalita gabriela

Gabriela Kalita

 

 

Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym. Chcąc rozwijać swoje pasję i podnosząc kwalifikacje podjęłam studia pedagogiczne na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoje doświadczenie nabywałam głownie jako opiekunka w żlobku oraz niania.  Jestem osobą wrażliwą, radosną, odpowiedzialną, empatyczną. Praca z dziećmi jest dla mnie radością, a ich uśmiech daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszego działania. Moim celem jest dalsze kształcenie się w tym kierunku i udział w kursach chcąc bardziej pogłębić swoją wiedzę w zakresie pracy z dziećmi. Swój wolny czas wypełniam ruchem na świeżym powietrzu lub dobra książką.

 

 kucharzyk monika


 

 Monika Kucharzyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od października zaczynam dalsze kształcenie w tym kierunku.  Mam czteroletnie doświadczenie pracy z dziećmi w przedszkolu.  Moją pracę z dziećmi opieram na zabawie i wspólnym spędzaniu czasu. Ważne dla mnie jest, aby dziecko wychodziło ze żłobka z uśmiechem na twarzy, aby czuło się kochane i bezpieczne i z radością wracało do nas.

 skrzaciki3

 

Ludzie