• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

skrzaty4a

 

botwina kinga2

mgr Kinga Botwina

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Dzieci fascynują mnie swoją ciekawością świata, radością z najdrobniejszych rzeczy i szczerością w okazywaniu uczuć. Moim celem w pracy jest stworzenie im atmosfery bezpieczeństwa i poczucia akceptacji tak, aby mogły w nieskrępowany sposób zdobywać zarówno nowe umiejętności i wiedzę jak i rozpoznawać swoje emocje, budować pewność siebie i nawiązywać relacje z rówieśnikami.

 

 drozd malgorzata

Małgorzata Drozd

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie na kierunku opiekunka dziecięca. Z pracy z dziećmi czerpię dużą satysfakcję. Gdy widzę jak codziennie dążą do samodzielności jestem bardzo szczęśliwa, że mogę brać czynny udział w ich rozwoju. Maluchy wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. Za to codziennie otrzymuję od nich uśmiech na powitanie. Antoine de Saint-Exupiery napisał w Małym Księciu „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym". Staram się patrzeć każdego dnia oczami dziecka i wchodzę w ich niezwykle fantazyjny i kolorowy świat.

skrzat3a

Ludzie