• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

misie8

 

angelikaw

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

Futrzynska magdalena3

mgr Magdalena Futrzyńska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mis8

Ukończyłam studia magisterskie „Pedagogika ogólna i psychoprofilaktyka” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie.
Chciałabym przekazać podopiecznym zamiłowanie do sztuki oraz nauczyć ich bacznie obserwować przyrodę.  Moją ambicją jest zaszczepić w nich pasję matematyczną. W swojej pracy wykorzystuję elementy metody M. Montessori. To dla mnie wyróżnienie, że mogę towarzyszyć dzieciom w ich wzrastaniu.

 

wieczorek barbara

mgr Barbara Wieczorek

pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką politologii na UMCS w Lublinie. Ukończyłam także kurs „Opiekunki w Żłobku lub Klubie Dziecięcym”. Obecnie studiuję podyplomowo - Przygotowanie Pedagogiczne i Wychowanie Przedszkolne w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.  Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobyłam w Żłobku. Stawiam na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. W pracy chcę tworzyć dzieciom atmosferę pełną ciepła, miłości i akceptacji, w którym będą mogły doświadczać, bawić się i uczyć. Uważam, że praca z dziećmi to nie zawód a powołanie.

 

mis8a

Ludzie