• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

misie8

 

giza monika

mgr Monika Giza

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z 16-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna  oraz studia podyplomowe na tym samym wydziale– kierunek: Diagnoza i Terapia Dysleksji Rozwojowej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z nimi przynosi mi wiele satysfakcji i przyjemności. Interesują mnie nowatorskie metody nauki czytania, rozwijania zdolności, wyobraźni, pogłębiam wiedzę, śledzę nowości i staram się wykorzystywać je w pracy dziećmi.

angelikaw

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wspomagający

mis8

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

 mil lidia3

mgr inż. Lidia Mil

pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką studiów z zakresu żywienia, bezpieczeństwa żywności i dietetyki. Posiadam także Przygotowanie Pedagogiczne. Od ponad dwóch lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu w ramach programu działającego na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży z zaniedbanych lubelskich dzielnic. Praca z dziećmi daje mi dużo energii i dostarcza wielu wspaniałych emocji.

mis8a

Ludzie