• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

giza monika

mgr Monika Giza

nauczyciel wychowawca

monika.giza@sfera.lublin.pl

Jestem nauczycielem mianowanym z 16-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna  oraz studia podyplomowe na tym samym wydziale– kierunek: Diagnoza i Terapia Dysleksji Rozwojowej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z nimi przynosi mi wiele satysfakcji i przyjemności. Interesują mnie nowatorskie metody nauki czytania, rozwijania zdolności, wyobraźni, pogłębiam wiedzę, śledzę nowości i staram się wykorzystywać je w pracy dziećmi.

 

pawelczak monika

mgr Monika Pawełczak

nauczyciel wspomagający

monika.pawelczak@sfera.lublin.pl

 

Jestem absolwentką pedagogiki na Katolickimi Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów podyplomowych z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Od zawsze lubiłam kontakt z dziećmi. Jestem osobą empatyczna i wrażliwą. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze, dlatego postawiłam na pracę w przedszkolu. “Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”- Janusz Korczak

 

 gaik lidia

Lidia Gaik

pomoc nauczyciela

Jestem osobą pogodną i empatyczną. Lubię pracę z dziećmi, daje mi ona dużo satysfakcji. Swoje obowiązki zawsze wykonuję sumiennie i z zaangażowaniem. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam dobro dzieci, a największą nagrodą jest ich uśmiech. Praca z dziećmi daje mi dużo energii i dostarcza wielu wspaniałych emocji.

 

Ludzie