• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

jezyki

 

giza monika

mgr Monika Giza

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z 16-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna  oraz studia podyplomowe na tym samym wydziale– kierunek: Diagnoza i Terapia Dysleksji Rozwojowej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z nimi przynosi mi wiele satysfakcji i przyjemności. Interesują mnie nowatorskie metody nauki czytania, rozwijania zdolności, wyobraźni, pogłębiam wiedzę, śledzę nowości i staram się wykorzystywać je w pracy dziećmi.

 

futrzynska magda

mgr Magdalena Futrzyńska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

j2

Ukończyłam studia magisterskie „Pedagogika ogólna i psychoprofilaktyka” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie.
Chciałabym przekazać podopiecznym zamiłowanie do sztuki oraz nauczyć ich bacznie obserwować przyrodę.  Moją ambicją jest zaszczepić w nich pasję matematyczną. W swojej pracy wykorzystuję elementy metody M. Montessori. To dla mnie wyróżnienie, że mogę towarzyszyć dzieciom w ich wzrastaniu.

 

 gaik lidia

Lidia Gaik

pomoc nauczyciela

Jestem osobą pogodną i empatyczną. Lubię pracę z dziećmi, daje mi ona dużo satysfakcji. Swoje obowiązki zawsze wykonuję sumiennie i z zaangażowaniem. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam dobro dzieci, a największą nagrodą jest ich uśmiech. Praca z dziećmi daje mi dużo energii i dostarcza wielu wspaniałych emocji.

 

j1

Ludzie