• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. Chodziliśmy na spacery, wycieczki ucząc się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i zachowywać w jej pobliżu. Najwięcej jednak o ruchu drogowym wie pan Policjant. Dlatego też w środę 4 października nasze przedszkole odwiedzili Policjanci z Komisariatu VII Policji w Lublinie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się jak ważna i odpowiedzialna jest praca Policjanta, jakie są zasady uczestnictwa w ruchu drogowym oraz o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrażać małemu dziecku. Mogliśmy też zobaczyć, jak wygląda strój policjanta, w tym policyjny lizak, pałka policyjna i kajdanki. Była to bardzo pouczająca lekcja o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, która na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci! Zapraszamy do galerii:)

Z życia przedszkola