• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

O tym, że Żabki mają najukochańszych rodziców na świecie wiedzą już chyba wszyscy. W czwartek 7 listopada odwiedziła nasze przedszkolaki mamusia Basi, aby upiec z nimi pyszne dyniowe babeczki. Okazało się jednak, że mama Basi to nie jakaś zwykła kucharka, ale  najprawdziwsza czarodziejka… Gdzie tu czary, zapytacie? Poza tym, że ze zwykłej i pomarańczowej dyni wyczarowała z naszymi przedszkolakami przeeeeepyszne babeczki, którymi zajadaliśmy się przez całe popołudnie, mama Basi zaczarowałą nasze przedszkolaki! Kiedy już babeczki wylądowały w piekarniku, by umilić Żabkom oczekiwanie na słodkości mama Basi zaproponowała opowiedzenie bajki. Spójrzcie na zdjęcia jak przedszkolaki słuchały tych opowieści. Pani Kasia opowiadała tak wspaniale, że dzieciaki słuchały jak zaczarowane jej ciekawych historii. Tak jak mówiliśmy – prawdziwa czarodziejka! Taka mama to skarb! Zapraszamy jak najczęściej :)

z mama basi

Z życia przedszkola