• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

W minioną środę w naszym przedszkolu było bardzo wesoło i głośno…  Co chwilę dało się słyszeć „ko, ko, ko” i „kwa, kwa, kwa”… Wszyscy przechodzący przez przedszkole zachodzili w głowę - skąd też te dźwięki? Czyżby przedszkolaki miały ptasi bal przebierańców?  A może trwały jakieś ptasie zabawy? Nic bardziej mylnego… Aby wprowadzić się w wielkanocny, wiosenny nastrój nasze dzieciaki po prostu zaprosiły do przedszkola swoją dobrą znajomą – Panią Martę z Rancza Wróblówka. Tym razem Pani Marta przywiozła naszym przedszkolakom ptasie  maluchy – przesłodkie kaczuszki i wesołą kurkę liliputkę. Radości było co nie miara! Sami zobaczcie jak wspaniale dzieci spędziły czas w towarzystwie Pani Marty i jej podopiecznych.

kaczuszki

Z życia przedszkola