• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

Dzieci z naszego przedszkola już od kilku dni czują magiczną atmosferę zbliżających się Świ ąt Bożego Narodzenia - korytarz zdobi pięknie przystrojona choinka, zaś sale - wesołe renifery, bałwanki i aniołki. Przedszkole odwiedził też wyczekiwany przez dzieci Święty Mikołaj, który przydźwigał ze sobą worek pełen wymarzonych prezentów. Aby przekazać choć trochę światecznej magii, którą my w przedszkolu już odczuwamy, wzorem lat poprzednich, 8 grudnia odbyło się spotkanie, podczas którego wspólnie z rodzicami wykonywaliśmy bożonarodzeniowe dekoracje. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek powstały piękne choinki i bombki przyozdobione cekinami i koralikami, wesołe aniołki i bałwanki oraz połyskujące brokatem świeczniki. Wspólna zabawa dała wszystkim mnóstwo radości, zaś wykonane i zabrane do domu dekoracje bez wątpienia pięknie przyozdobią świąteczne drzewka wprowadzając magiczny, świateczny nastrój w domastwach naszych przedszkolnych rodzin. dziękujemy za to piękne, wspólnie spędzone popołudnie :)

Zapraszamy do naszej galerii

Z życia przedszkola