• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

Co to znaczy „czerpać papier”? Czy do jego produkcji naprawdę potrzebny jest blender? I jak w ogóle z kleistej, papierowej masy stworzyć piękną laurkę dla Babuni i Dziadzia? Nasze przedszkolaki uwielbiają odkrywać wszelkie tego  rodzaju sekrety i poznawać tajniki procesów powstawania przedmiotów z otaczającego je świata. 9 lutego znów nadarzyła się ku temu doskonała okazja. Nasze przedszkole odwiedziły przemiłe Panie zajmujące się wytwarzaniem ozdób z papieru czerpanego. Pod ich czujnym okiem i z pomocą fachowych rad przedszkolaki własnoręcznie wykonały laurki dla Babci i Dziadka. Okazało się, że nie jest to wcale łatwa praca – maluchy potrzebowały sporo siły i nieco cierpliwości, zanim spod ich małych rączek wyszły przepiękne, papierowe  cuda.  Taki samodzielnie przygotowany upominek to nie lada gratka - przedszkolaki już nie mogą się doczekać, kiedy wręczą je ukochanym dziadkom.

Zapraszamy do naszej Galerii

Z życia przedszkola