• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

Bohaterką jesiennych warsztatów przyrodniczo – kulinarnych w naszym przedszkolu była wiewiórka. Dzieci dowiedziały się, gdzie mieszka, do czego służy jej ogon, jak przygotowuje się do zimy i czy na pewno śpi w dziupli. Pani Asia opowiedziała historię niezwykłej leśnej przyjaźni dzika, lisa i wiewiórki, i okazało się, że nasze przedszkolaki wiedzą naprawdę dużo o zwierzętach. Ale najciekawsze było poznawanie kuzynek naszej rudej wiewiórki z różnych stron świata. Jedna nas nawet odwiedziła. Burunduk Kokosek, bo tak nasz gość się nazywał, zaskoczył dzieci swoją zwinnością robiąc wesołe przewroty i salta. Dzieci natomiast zaskoczyły nas swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Sprawnie obrały orzeszki i udekorowały nimi babeczki.

Zapraszamy do naszej Galerii

Z życia przedszkola