• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

„… W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!
W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się…”

W czwartek 10 stycznia, naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Bajkowym Balem Króla Maciusia. Księżniczki, wróżki, kowboje, policjanci, motylki, kotki, piraci, Spider-Mani a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc wspólnie ze swoimi ciociami w zabawach prowadzonych przez animatorki z firmy Infinitum. Było głośno, radośnie i bajkowo! Drodzy Rodzice, oglądajcie, podziwiajcie i w karnawale bierzcie przykład z Waszych pociech.

bal 2019

Z życia przedszkola