• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

Najmłodsze dzieci z naszego przedszkola mówią śmieciom stanowcze NIE! To właśnie dlatego w ostatnich dniach zarówno małe Rybki, jak i wesołe Smoki zajęły się tematyką związaną z recyklingiem oraz segregacją odpadów. Okazało się, że nie jest to wcale trudne zadanie – wystarczy odrobina chęci, a poradzą sobie z nim nawet przedszkolaki. Na dodatek nasze maluchy miały przy tym mnóstwo zabawy – Smoki, za namową wesołej Ekolinki, a na złość paskudnemu Brudaskowi Brudasińskiemu zamieniły się w śmieciarkę zbierającą śmieci po całym przedszkolu. Rybki z kolei stworzyły kolorowe Śmieciostwory. Od teraz nasze przedszkolaki już wiedzą jak zadbać o to, aby śmieci na Ziemi było jak najmniej!

Zapraszamy do naszej Galerii

Z życia przedszkola