• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia przedszkola

W minionych dniach w naszym przedszkolu zapanowało istne szaleństwo na punkcie kodowania. Najbardziej zaangażowały się w nie najstarsze przedszkolaki, czyli Żabki i Biedronki.

Żabki podczas pierwszych kroków z kodowaniem wraz ze swą ciocią,  Agnieszką poznały jego zasady, zapoznały się z matą do kodowania oraz niezbędnymi akcesoriami. Jako, że bystre dzieciaki z naszych Żabek zaraz po wyjaśnieniach zabrały się do pracy i kodowały, kodowały, kodowały…

Nie mniej w tematykę kodowania „wkręciły” się nasze Biedronki. Zaraz po pierwszych zajęciach postanowiły rzucić się na głęboką wodę i…. podjęły się ogólnoeuropejskiego wyzwania! Wraz z dzieciakami, ale i dorosłymi z całej Europy dołączyły do międzynarodowego wydarzenia Europe Code Week. Przez 5 dni wykonywały zadania, zaś efektami i relacjami dzieliły się na stronie wydarzenia z ludźmi z całej Europy. Za tak świetnie wykonaną pracę należała im się oczywiście nagroda – Biedronki uzyskały europejski certyfikat uczestnictwa w tym niesamowitym wydarzeniu.

Zajrzyjcie do galerii i do videorelacji i zobaczcie sami jak nasze najmądrzejsze na świecie przedszkolaki  kodują na dywanie. To była świetna zabawa!

b kodowanie

Z życia przedszkola