• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Już od maja zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci od 2 lat do naszej Akademii Maluszka

Priorytetem jest dla nas dobre samopoczucie dziecka w przedszkolu, dlatego zapraszamy rodziców i dzieci w wieku od 2 lat do Akademii Maluszka. Podczas zajęć, w obecności rodziców, najmłodsi pod fachową opieką poznają przedszkole, nauczycieli, uczestniczą we wspólnych zabawach z rówieśnikami, uczą się pierwszych piosenek i wierszyków, biorą udział w zajęciach plastycznych, słuchają bajek.
Zajęcia te ułatwiają maluszkom rozstanie się z rodzicami, przybliżają przedszkolny świat, budują poczucie bezpieczeństwa. Dzięki zabawom i zajęciom w miłej i przyjaznej atmosferze dziecko tworzy sobie pozytywny obraz przedszkola, co pozwoli mu w przyszłości łagodnie, bezpiecznie i radośnie wkroczyć w przedszkolny świat.

Spotkania odbywają się z rodzicami lub opiekunami. Takie zajęcia dają możliwość obserwacji własnego dziecka oraz poznania nowych form zabawy stymulujących jego rozwój. W pierwszej fazie zajęć rodzic uczestniczy w zabawach aktywnie. To rodzic jest nauczycielem, a nauczycielka koordynuje zajęcia. W drugiej fazie rodzic stopniowo wycofuje się, a inicjatywę przejmuje nauczycielka. Tak skonstruowane zajęcia pozwalają na stopniowe ograniczanie pobytu rodziców w sali.

Spotkania odbywają się będą dwa razy w tygodniu w godz. 15:00–17:00.

Prosimy o przyniesienie obuwia dla dzieci na zmianę.

Rezerwacje i dodatkowe informacje: tel. 81 524 70 88, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płatności: 35,00 PLN – koszt jednorazowego uczestnictwa w zajęciach, płatne gotówką przed zajęciami.

Liczba miejsc ograniczona! Konieczna rezerwacja telefoniczna! Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają dzieci, których obecność została zgłoszona przez rodziców!