• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

stachyra jola2

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

jolanta.stachyra@sfera.lublin.pl

Jestem nauczycielem mianowanym z dziesięcioletnim stażem pracy w przedszkolu. Ukończyłam studia magisterskie o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Wciąż się dokształcam i poszukuję nowych rozwiązań w pracy z dziećmi. Staram się, by każdy dzień w przedszkolu był dla moich podopiecznych przygodą, która je bawi i uczy. Towarzyszenie im w odkrywaniu świata przynosi mi wiele radości.

 

pintal ewelina

mgr Ewelina Pintal

nauczyciel wspomagający

ewelina.pintal@sfera.lublin.pl

 

Ukończyłam studia magisterskie Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią na Wyższej Szkole Pedagogicznej im Janusza Korczaka w Lublinie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym poziomie edukacyjnym i rozwoju. Gdy założyłam własną rodzinę wiedziałam, że praca z dziećmi jest moim powołaniem i spełnieniem. Szybko nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi gdyż poświęcam im całe serce i energię. W pracy inspiruję się podejściem Korczaka do wychowania dzieci a także porozumieniem bez przemocy Marshalla B. Rosenberga. Wolne chwilę spędzam aktywnie z rodziną a także uprawiam sport, czytam książki.

 

 banach aldona

Aldona Banach

pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia na Uniwersytetecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku: Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Posiadam także ukończony kurs Opiekuna Medycznego. Praca z dziećmi daje mi ogromne zadowolenie, szczególnie wtedy gdy widzę w ich oczach radość oraz uśmiech na ich twarzy. Pomaganie im, troska o ich bezpieczeństwo czy wspólne zabawy to zadania które wykonuje z ogromną przyjemnością. Rozwój małego człowieka jest dla mnie najważniejszym dobrem. Bardzo lubię przybywać  wśród dzieci, a przez to i swoją pracę.  Jestem osobą ciepłą, miłą, komunikatywna, z mnóstwem pomysłów, o wszechstronnych zainteresowaniach. Moje motto zawodowe: "Dziecko najwięcej miłości potrzebuje, wtedy gdy najmniej na nią zasługuje" - Andrzej Majewski

 

 

 

Ludzie