• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

zabki

 

stachyra jola2

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z dziesięcioletnim stażem pracy w przedszkolu. Ukończyłam studia magisterskie o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Wciąż się dokształcam i poszukuję nowych rozwiązań w pracy z dziećmi. Staram się, by każdy dzień w przedszkolu był dla moich podopiecznych przygodą, która je bawi i uczy. Towarzyszenie im w odkrywaniu świata przynosi mi wiele radości.

 

pintal ewelina

mgr Ewelina Pintal

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z1

Ukończyłam studia magisterskie Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią na Wyższej Szkole Pedagogicznej im Janusza Korczaka w Lublinie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym poziomie edukacyjnym i rozwoju. Gdy założyłam własną rodzinę wiedziałam, że praca z dziećmi jest moim powołaniem i spełnieniem. Szybko nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi gdyż poświęcam im całe serce i energię. W pracy inspiruję się podejściem Korczaka do wychowania dzieci a także porozumieniem bez przemocy Marshalla B. Rosenberga. Wolne chwilę spędzam aktywnie z rodziną a także uprawiam sport, czytam książki.

 

 banach aldona

Aldona Banach

pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia na Uniwersytetecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku: Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Posiadam także ukończony kurs Opiekuna Medycznego. Praca z dziećmi daje mi ogromne zadowolenie, szczególnie wtedy gdy widzę w ich oczach radość oraz uśmiech na ich twarzy. Pomaganie im, troska o ich bezpieczeństwo czy wspólne zabawy to zadania które wykonuje z ogromną przyjemnością. Rozwój małego człowieka jest dla mnie najważniejszym dobrem. Bardzo lubię przybywać  wśród dzieci, a przez to i swoją pracę.  Jestem osobą ciepłą, miłą, komunikatywna, z mnóstwem pomysłów, o wszechstronnych zainteresowaniach. Moje motto zawodowe: "Dziecko najwięcej miłości potrzebuje, wtedy gdy najmniej na nią zasługuje" - Andrzej Majewski

 

z2

 

Ludzie