• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

zabki

 

samczuk

mgr Katarzyna Samczuk

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Lublinie. Posiadam także ukończony w toku studiów kurs przygotowujący do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, uzupełnione uzyskanym certyfikatem językowym City & Guilds International ESOL oraz Spoken ESOL. Od kiedy pamiętam, wiązałam swą przyszłość z pracą pedagoga, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi, a zwłaszcza dziećmi i młodzieżą. Praca ta sprawia mi wiele satysfakcji i jest swego rodzaju wyzwaniem. Staram się, aby dzieci, za które biorę odpowiedzialność jako nauczyciel miały w przedszkolu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, nauki oraz zabawy i wspominały w przyszłości okres bycia przedszkolakiem jako chwile pełne radości.

 

mgr Katarzyna Sobczyńska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zabka1

Praca nauczyciela  jest dla mnie nie tylko zawodem ale także i pasją. Ukończyłam studia licencjackie  z Pedagogiki przedszkolnej z wczesnoszkolną oraz studia magisterskie z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną na UMCS w Lublinie.
Wiem, że każde dziecko jest wyjątkowe i każde inne, dlatego towarzysząc im w odkrywaniu świata staram się, by każde z nich czuło się dobrze w grupie, ootaczam je troską i zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności adekwatne do możliwości. Zadowolenie i uśmiech na dziecięcych buziach jest najlepszą nagrodą jaką mogę otrzymać.

 

zawierucha

Beata Zawierucha

pomoc nauczyciela

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – to motto, którym kieruję się w pracy i w życiu osobistym. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i opieki. Fascynuje mnie dziecięcy optymizm i ich pełne ciekawości podejście do świata. Jako pomoc nauczyciela dołożę wszelkich starań, aby dać im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

 

zabka2

 

Ludzie