• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

barczak marlena

mgr Marlena Barczak

nauczyciel wychowawca

marlena.barczak@sfera.lublin.pl

Ukończyłam licencjackie studia na kierunku pedagogika opiekuńcza na UMCS, studia magisterskie na kierunku pedagogika ogólna na UMCS oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna na UMCS w Lublinie.Jestem nauczycielem mianowanym. Współpraca z najmłodszymi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Staram się wspierać ich wszechstronny rozwój, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną i cierpliwą. Staram się, by każde dziecko mówiło o przedszkolu z uśmiechem, jak i z uśmiechem codziennie go witało.

 

swider jagoda

mgr Jagoda Świder

nauczyciel wspomagający

jagoda.swider@sfera.lublin.pl

 

Ukończyłam studia magisterskie na UMCS w Lublinie, kierunek:  Pedagogika Opiekuńcza oraz studia podyplomowe: Psychologia Komunikacji Społecznej. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych AHE w Łodzi: Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori. Wciąż podnoszę swoje kompetencje, by moje działania były jeszcze bardziej efektywne, a spojrzenie na wychowanków wielopłaszczyznowe. W pracy z dziećmi kieruję się empatią, cierpliwością i życzliwością. Opieram się przede wszystkim na metodach aktywizujących, które rozbudzają w podopiecznych chęć odkrywania i przeżywania. Do pracy w przedszkolu podchodzę z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, ponieważ praca pedagoga to nie tylko zawód, ale również misja.

 

olszak agnieszka

Agnieszka Olszak

pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku pedagogika opiekuńcza. Posiadam również ukończony kurs wychowawcy kolonijnego. Jestem osobą otwartą, empatyczną, z poczuciem humoru. Szybko nawiązuję kontakt z dziećmi, a praca z nimi sprawia mi ogromną przyjemność. Staram się stworzyć dzieciom bezpieczne i przyjazne otoczenie, pracując z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Uśmiech Maluszków jest dla mnie największą radością, a duma dzieci z osiąganych przez nie sukcesów – bezcenną nagrodą. Prywatnie jestem mamą czteroletniego chłopca.

 

 

 

Ludzie