• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

smoki

 

mgr Aneta Gawron

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam studia magisterskie na KUL na kierunku Pedagogika oraz Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Ukończyłam także kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą i z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, satysfakcji i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Dokładam wszelkich starań, aby czas spędzany przez dzieci w przedszkolu był wspaniałym przeżyciem, dobrą zabawą, czasem zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności. Dbam o to, aby każdego dnia dzieci otaczała miła i przyjazna atmosfera.

 

baj magda

mgr Magdalena Baj

nauczyciel wspomagający

smok1

Ukończyłam Międzykierunkowe Indywidualne Studia Humanistyczne UMCS (kierunki wiodące: filologia polska oraz dziennikarstwo), dodatkowo jestem absolwentką Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej UMCS. Jestem nauczycielem kontraktowym z 6-letnim stażem. Podczas pracy z dziećmi stawiam na indywidualizacje działań oraz podmiotowe traktowanie przedszkolaków. Umiem dostrzec w każdym z dzieci jego mocne strony oraz pomagam pokonywać słabości. Lubię rozbudzać dziecięcą ciekawość oraz motywować do działań.

 

krajewska

Aneta Krajewska

pomoc nauczyciela

Jako pomoc nauczyciela w pełni zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności. Dokładam wszelkich starań aby być nie tylko opiekunem, ale również przewodnikiem, który uwrażliwia dzieci na otaczające je świat, wprowadza je w system wartości, pomaga, nakierowuje i wspiera w ich wyborach. Towarzyszenie dzieciom w ich odkrywaniu świata daje mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem przekonana iż wspieranie rozwoju dzieci jakie otrzymają one w naszym przedszkolu pomoże im wyrosnąć na dobrych i mądrych ludzi.

 

smok2

 

Ludzie