• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

smoki

 

mgr Aneta Gawron

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam studia magisterskie na KUL na kierunku Pedagogika oraz Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Ukończyłam także kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą i z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, satysfakcji i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Dokładam wszelkich starań, aby czas spędzany przez dzieci w przedszkolu był wspaniałym przeżyciem, dobrą zabawą, czasem zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności. Dbam o to, aby każdego dnia dzieci otaczała miła i przyjazna atmosfera.

 

swider jagodaaaa

mgr Jagoda Świder

nauczyciel wspomagający

smok1

Ukończyłam studia magisterskie na UMCS w Lublinie, kierunek:  Pedagogika Opiekuńcza oraz studia podyplomowe: Psychologia Komunikacji Społecznej. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych AHE w Łodzi: Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori.
Wciąż podnoszę swoje kompetencje, by moje działania były jeszcze bardziej efektywne, a spojrzenie na wychowanków wielopłaszczyznowe. W pracy
z dziećmi kieruję się empatią, cierpliwością i życzliwością. Opieram się przede wszystkim na metodach aktywizujących, które rozbudzają w podopiecznych chęć odkrywania i przeżywania. Do pracy w przedszkolu podchodzę z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, ponieważ praca pedagoga to nie tylko zawód, ale również misja.

 

krajewska

Aneta Krajewska

pomoc nauczyciela

Jako pomoc nauczyciela w pełni zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności. Dokładam wszelkich starań aby być nie tylko opiekunem, ale również przewodnikiem, który uwrażliwia dzieci na otaczające je świat, wprowadza je w system wartości, pomaga, nakierowuje i wspiera w ich wyborach. Towarzyszenie dzieciom w ich odkrywaniu świata daje mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem przekonana iż wspieranie rozwoju dzieci jakie otrzymają one w naszym przedszkolu pomoże im wyrosnąć na dobrych i mądrych ludzi.

 

smok2

 

Ludzie