• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

rybki

 

pilipczuk agnieszka

mgr Agnieszka Pilipowicz

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej oraz opiekuńczo – wychowawczej z terapią pedagogiczną na UMCS w Lublinie. Ukończyłam również Szkołę dla Rodziców i Wychowawców. Jestem nauczycielem kontraktowym i posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Wciąż podnoszę swoje kompetencje, aby udoskonalić swój warsztat pracy. Jestem osobą otwartą, pogodną oraz odpowiedzialną. Szybko nawiązuję kontakty, zwłaszcza z dziećmi. W swojej pracy staram się, aby dzieci miały stworzone jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, nauki oraz zabawy. “Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.” – to idea, w myśl której kieruję swoją pracę.

 

swider jagoda

mgr Jagoda Świder

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

r1

Ukończyłam studia magisterskie na UMCS w Lublinie, kierunek:  Pedagogika Opiekuńcza oraz studia podyplomowe: Psychologia Komunikacji Społecznej. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych AHE w Łodzi: Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori. Wciąż podnoszę swoje kompetencje, by moje działania były jeszcze bardziej efektywne, a spojrzenie na wychowanków wielopłaszczyznowe. W pracy z dziećmi kieruję się empatią, cierpliwością i życzliwością. Opieram się przede wszystkim na metodach aktywizujących, które rozbudzają w podopiecznych chęć odkrywania i przeżywania. Do pracy w przedszkolu podchodzę z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, ponieważ praca pedagoga to nie tylko zawód, ale również misja.

 

 zawierucha beata

Beata Zawierucha

pomoc nauczyciela

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – to motto, którym kieruję się w pracy i w życiu osobistym. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i opieki. Fascynuje mnie dziecięcy optymizm i ich pełne ciekawości podejście do świata. Jako pomoc nauczyciela dołożę wszelkich starań, aby dać im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

ry

 

Ludzie