• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

pilipczuk agnieszka

mgr Agnieszka Pilipowicz

nauczyciel wychowawca

agnieszka.pilipowicz@sfera.lublin.pl

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej oraz opiekuńczo – wychowawczej z terapią pedagogiczną na UMCS w Lublinie. Ukończyłam również Szkołę dla Rodziców i Wychowawców. Jestem nauczycielem kontraktowym i posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Wciąż podnoszę swoje kompetencje, aby udoskonalić swój warsztat pracy. Jestem osobą otwartą, pogodną oraz odpowiedzialną. Szybko nawiązuję kontakty, zwłaszcza z dziećmi. W swojej pracy staram się, aby dzieci miały stworzone jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, nauki oraz zabawy. “Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.” – to idea, w myśl której kieruję swoją pracę.

 

swider jagoda

mgr Jagoda Świder

nauczyciel wspomagający

jagoda.swider@sfera.lublin.pl

 

Ukończyłam studia magisterskie na UMCS w Lublinie, kierunek:  Pedagogika Opiekuńcza oraz studia podyplomowe: Psychologia Komunikacji Społecznej. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych AHE w Łodzi: Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori. Wciąż podnoszę swoje kompetencje, by moje działania były jeszcze bardziej efektywne, a spojrzenie na wychowanków wielopłaszczyznowe. W pracy z dziećmi kieruję się empatią, cierpliwością i życzliwością. Opieram się przede wszystkim na metodach aktywizujących, które rozbudzają w podopiecznych chęć odkrywania i przeżywania. Do pracy w przedszkolu podchodzę z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, ponieważ praca pedagoga to nie tylko zawód, ale również misja.

 

 zawierucha beata

Beata Zawierucha

pomoc nauczyciela

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – to motto, którym kieruję się w pracy i w życiu osobistym. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i opieki. Fascynuje mnie dziecięcy optymizm i ich pełne ciekawości podejście do świata. Jako pomoc nauczyciela dołożę wszelkich starań, aby dać im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

 

 

Ludzie