• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

rybki

 

stachyra

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowych Studiów Logopedycznych. W swojej pracy staram się, aby każdy dzień w przedszkolu była dla dzieci przygodą, która je bawi i uczy. Dbam o ich wszechstronny rozwój, odkrywam talenty, pielęgnuję zainteresowania i cieszę się z każdego sukcesu. W wolnych chwilach z przyjemnością podejmuję działania w sferze plastycznej. Swoim twórczym zapałem próbuję zarażać dzieci. Staram się być dla nich zawsze cierpliwa i pogodna, by poczuły się w przedszkolu jak w drugim domu.

 

baj magda

mgr Magdalena Baj

nauczyciel wspomagający

rybka1

Ukończyłam Międzykierunkowe Indywidualne Studia Humanistyczne UMCS (kierunki wiodące: filologia polska oraz dziennikarstwo), dodatkowo jestem absolwentką Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej UMCS. Jestem nauczycielem kontraktowym z 6-letnim stażem. Podczas pracy z dziećmi stawiam na indywidualizacje działań oraz podmiotowe traktowanie przedszkolaków. Umiem dostrzec w każdym z dzieci jego mocne strony oraz pomagam pokonywać słabości. Lubię rozbudzać dziecięcą ciekawość oraz motywować do działań.

 

Sylwia Bojanowska

pomoc nauczyciela

Jestem osobą wesołą i odpowiedzialną, lubię śpiewać i tańczyć, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom, poznawać ciekawych ludzi. Każda nowa sytuacja jest dla mnie okazją do nauki. Praca w przedszkolu to ogromna satysfakcja, a zadowolone i uśmiechnięte buzie dzieci to najlepsza nagroda.

 

rybka2

 

Ludzie