• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

krzewinska ewa2

mgr Ewa Krzewińska

nauczyciel wychowawca

ewa.krzewinska@sfera.lublin.pl

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej Wydziału Wychowania Technicznego (studia licencjackie), absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (studia magisterskie) oraz absolwentką studiów podyplomowych: "Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori". Jestem nauczycielem mianowanym. W swojej pracy staram się zawsze pamiętać o tym, iż w każdym dziecku drzemie olbrzymi potencjał, a rolą nauczyciela jest rozbudzenie oraz organizowanie sytuacji sprzyjających rozwijaniu dziecięcych zainteresowań, zdolności i pasji. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i jest dla mnie przyjemnością. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna i uśmiechnięta, by przedszkole było dla nich drugim domem pełnym ciepła i bezpieczeństwa.

 

adamek magda

mgr Magda Adamek

nauczyciel wspomagający

magda.adamek@sfera.lublin.pl

 

 

Ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku pedagogika, specjalność: opiekuńczo – wychowawcza z terapią pedagogiczną, na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem również absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. W swojej pracy kieruję się jedną z myśli pedagogicznych J. Korczaka, która towarzyszy mi nieustannie: „ Dziecku nie jest potrzebna jedynie ckliwa miłość, lecz rzeczywiste przestrzeganie prawa do szacunku, do widzenia w nim już „tu i teraz” – człowieka.” Dziecięca uciecha i entuzjazm sprawiają mi dużą radość, w pracy z najmłodszymi cenię sobie ich serce i uśmiech.

 

bojanowska sylwia

Sylwia Bojanowska

pomoc nauczyciela

Jestem osobą wesołą i odpowiedzialną, lubię śpiewać i tańczyć, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom, poznawać ciekawych ludzi. Każda nowa sytuacja jest dla mnie okazją do nauki. Praca w przedszkolu to ogromna satysfakcja, a zadowolone i uśmiechnięte buzie dzieci to najlepsza nagroda.

 

 

 

Ludzie