• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

pszczolki

 

korzeniowska pakula monika3

dr Monika Korzeniowska-Pakuła

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką studiów magisterskich z pedagogiki na KUL oraz Studiów Podyplomowych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego na KUL. Ukończyłam również kurs wychowawcy kolonijnego. Wielokrotnie pracowałam z dziećmi i młodzieżą na koloniach i obozach wakacyjnych. Jestem osobą otwartą, pogodną i pozytywnie nastawioną do życia, która uwielbia spędzać aktywnie czas. Praca z dziećmi mimo odpowiedzialności daje mi ogromną satysfakcję. Staram się wspierać wszechstronny rozwój dziecka, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewniać dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Zawsze odnoszę się do nich z szacunkiem i wyrozumiałością. Odczuwam dużą radość widząc postępy i uśmiech na twarzach moich podopiecznych.

 

swider jagoda7

mgr Jagoda Świder

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pszczolki1

Ukończyłam studia magisterskie na UMCS w Lublinie, kierunek:  Pedagogika Opiekuńcza oraz studia podyplomowe: Psychologia Komunikacji Społecznej. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych AHE w Łodzi: Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori. Wciąż podnoszę swoje kompetencje, by moje działania były jeszcze bardziej efektywne, a spojrzenie na wychowanków wielopłaszczyznowe. W pracy z dziećmi kieruję się empatią, cierpliwością i życzliwością. Opieram się przede wszystkim na metodach aktywizujących, które rozbudzają w podopiecznych chęć odkrywania i przeżywania. Do pracy w przedszkolu podchodzę z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, ponieważ praca pedagoga to nie tylko zawód, ale również misja.

 

krajewska

Aneta Krajewska

pomoc nauczyciela

Jako pomoc nauczyciela w pełni zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności. Dokładam wszelkich starań aby być nie tylko opiekunem, ale również przewodnikiem, który uwrażliwia dzieci na otaczające je świat, wprowadza je w system wartości, pomaga, nakierowuje i wspiera w ich wyborach. Towarzyszenie dzieciom w ich odkrywaniu świata daje mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem przekonana iż wspieranie rozwoju dzieci jakie otrzymają one w naszym przedszkolu pomoże im wyrosnąć na dobrych i mądrych ludzi.

 

pszczolki2

 

Ludzie