• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

pszczolki

 

krzewinska ewa2

mgr Ewa Krzewińska

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej Wydziału Wychowania Technicznego (studia licencjackie), absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (studia magisterskie) oraz absolwentką studiów podyplomowych: "Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori". Jestem nauczycielem mianowanym. W swojej pracy staram się zawsze pamiętać o tym, iż w każdym dziecku drzemie olbrzymi potencjał, a rolą nauczyciela jest rozbudzenie oraz organizowanie sytuacji sprzyjających rozwijaniu dziecięcych zainteresowań, zdolności i pasji. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i jest dla mnie przyjemnością. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna i uśmiechnięta, by przedszkole było dla nich drugim domem pełnym ciepła i bezpieczeństwa.

 

adamek magda

mgr Magda Adamek

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

p1

Ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku pedagogika, specjalność: opiekuńczo – wychowawcza z terapią pedagogiczną, na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem również absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. W swojej pracy kieruję się jedną z myśli pedagogicznych J. Korczaka, która towarzyszy mi nieustannie: „ Dziecku nie jest potrzebna jedynie ckliwa miłość, lecz rzeczywiste przestrzeganie prawa do szacunku, do widzenia w nim już „tu i teraz” – człowieka.” Dziecięca uciecha i entuzjazm sprawiają mi dużą radość, w pracy z najmłodszymi cenię sobie ich serce i uśmiech.

 

bojanowska sylwia

Sylwia Bojanowska

pomoc nauczyciela

Jestem osobą wesołą i odpowiedzialną, lubię śpiewać i tańczyć, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom, poznawać ciekawych ludzi. Każda nowa sytuacja jest dla mnie okazją do nauki. Praca w przedszkolu to ogromna satysfakcja, a zadowolone i uśmiechnięte buzie dzieci to najlepsza nagroda.

 

psz

 

Ludzie