• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca przyjaznego i pełnego ciepła jest zespół wyjątkowych ludzi, dla którego przebywanie z Dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata - to pasja. Takim zespołem jesteśmy: wykształconym, kreatywnym, oddanym swojej pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi, dostrzegamy i rozumiemy ich potrzeby, uwzględniamy ich indywidualne zainteresowania, zapewniając czas i uwagę każdemu z osobna.

Każdy z nas nadal doskonali swój warsztat nauczycielski, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi, stymulować wszystkie sfery ich osobowości i dbać o harmonijny rozwój. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje, metody i techniki, które gwarantują nauczanie na najwyższym poziomie.

Zadania, które stawiamy dzieciom, są dostosowane do ich wieku, indywidualnych potrzeb, możliwości i zainteresowań. Większość wiedzy otrzymują w formie zabawy, w którą są bardzo zaangażowane, dlatego też chętnie w niej uczestniczą. Wszystko to odbywa się w atmosferze akceptacji i zrozumienia dla ich twórczych działań.

Potrafimy stale wsłuchiwać się w potrzeby Rodziców i reagować na nie. Budzimy Ich zainteresowanie światem dziecięcych przeżyć, a więc tym wszystkim, co dzieje się w przedszkolu.

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy i psychologa.

Cały zespół Przedszkola Król Maciuś I dba o to, by dzieci czuły się u nas bezpiecznie, pewnie, doskonale się bawiły i uczyły wielu nowych rzeczy. Naszym celem jest również to, aby poprzez zabawę dzieci zostały jak najlepiej przygotowane do kolejnego, ważnego etapu w ich życiu, jakim jest szkoła.

Mamy ambicję być najlepiej ocenianym - przez Rodziców oraz ich Dzieci - przedszkolem w Lublinie. Poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko.

Ludzie