• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

motylki

 

baj magda

mgr Magdalena Baj

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam Międzykierunkowe Indywidualne Studia Humanistyczne UMCS (kierunki wiodące: filologia polska oraz dziennikarstwo), dodatkowo jestem absolwentką Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej UMCS. Jestem nauczycielem kontraktowym z 6-letnim stażem. Podczas pracy z dziećmi stawiam na indywidualizacje działań oraz podmiotowe traktowanie przedszkolaków. Umiem dostrzec w każdym z dzieci jego mocne strony oraz pomagam pokonywać słabości. Lubię rozbudzać dziecięcą ciekawość oraz motywować do działań.

 

mgr Aneta Gawron

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

motylek1

Ukończyłam studia magisterskie na KUL na kierunku Pedagogika oraz Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Ukończyłam także kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą i z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, satysfakcji i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Dokładam wszelkich starań, aby czas spędzany przez dzieci w przedszkolu był wspaniałym przeżyciem, dobrą zabawą, czasem zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności. Dbam o to, aby każdego dnia dzieci otaczała miła i przyjazna atmosfera.

 

Anita Kozieł

pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej  w Lublinie o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Następnie ukończyłam studia magisterskie o specjalności Pedagogika przedszkolna na wyżej wymienionej uczelni. Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą, wyrozumiałą i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, a widok ich uśmiechniętych buzi jest dla mnie największą nagrodą. Jako pomoc nauczyciela staram się dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, zapewnić im opiekę i wsparcie każdego dnia. Moje motto w pracy z dziećmi: „ Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

 

motylek2

 

Ludzie