• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

motylki

 

barczak

mgr Marlena Barczak

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam licencjackie studia na kierunku pedagogika opiekuńcza na UMCS, studia magisterskie na kierunku pedagogika ogólna na UMCS oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna na UMCS w Lublinie.Jestem nauczycielem mianowanym. Posiadam 15-letni staż pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym. Współpraca z najmłodszymi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Staram się wspierać ich wszechstronny rozwój, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną i cierpliwą. Staram się, by każde dziecko mówiło o przedszkolu z uśmiechem, jak i z uśmiechem codziennie go witało.

 

mgr Katarzyna Sobczyńska

nauczyciel wspomagający

motylek1

Praca nauczyciela  jest dla mnie nie tylko zawodem ale także i pasją. Ukończyłam studia licencjackie  z Pedagogiki przedszkolnej z wczesnoszkolną oraz studia magisterskie z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną na UMCS w Lublinie.
Wiem, że każde dziecko jest wyjątkowe i każde inne, dlatego towarzysząc im w odkrywaniu świata staram się, by każde z nich czuło się dobrze w grupie, ootaczam je troską i zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności adekwatne do możliwości. Zadowolenie i uśmiech na dziecięcych buziach jest najlepszą nagrodą jaką mogę otrzymać.

 

Urszula Cieśla

pomoc nauczyciela

Od kilku lat pracuję z dziećmi i w tym najbardziej się spełniam. Każdy spędzony z nimi dzień daje mi dużo radości i satysfakcji. Zabawa, czy nawet rozmowa z maluszkami pozwala mi choć na chwilę wkroczyć w ich beztroski i kolorowy świat. Myślę, że my dorośli możemy nauczyć się bardzo wiele od dzieci. Przede wszystkim cieszenia się z najprostszych rzeczy i postrzegania świata w wesołych kolorach. Jak powiedział Dante Alighieri: „Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka”.

 

motylek2

 

Ludzie