• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

motylki

 

wyrzykowska agnieszka2

mgr Agnieszka Wyrzykowska

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z 19-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe na Wydziale Humanistycznym UMCS – kierunek: logopedia korekcyjna. Wciąż się dokształcam, poszukując nowych sposobów na wprowadzenie dzieci w świat nauki, a także zasad i norm moralnych. Staram się przy tym dzielić z dziećmi ich radości i troski. Razem z nimi przeżywać dumę z choćby najmniejszych sukcesów. Pokazuję, jak sobie radzić ze smutkiem i rozczarowaniem związanym z porażką. Jak rozwiązywać konflikty, tak, by nikt nie cierpiał. Uwrażliwiam je na piękno świata, ale też i na potrzeby innych ludzi. W pracy kieruję się empatią, ciepłem i otwartością, a przede wszystkim ogromną miłością do tych małych istot. Pragnę, by widziały we mnie przyjaciela i partnera w poznawaniu świata, by wspominały kiedyś okres przedszkola, jako czas naprawdę dobrej zabawy.

 

adamek magda

mgr Magda Adamek

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

mo

Ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku pedagogika, specjalność: opiekuńczo – wychowawcza z terapią pedagogiczną, na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem również absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. W swojej pracy kieruję się jedną z myśli pedagogicznych J. Korczaka, która towarzyszy mi nieustannie: „ Dziecku nie jest potrzebna jedynie ckliwa miłość, lecz rzeczywiste przestrzeganie prawa do szacunku, do widzenia w nim już „tu i teraz” – człowieka.” Dziecięca uciecha i entuzjazm sprawiają mi dużą radość, w pracy z najmłodszymi cenię sobie ich serce i uśmiech.

 

pietras honorata2

Honorata Pietras

pomoc nauczyciela

Od kilku lat pracuje z dziecmi co sprawia mi ogromną radośc i satysfakcje. Celem mojej pracy jest wszechstronne rozwijanie zainteresowan i talentów naszych wychowanków.Jestem osobą uśmiechnietą, pozytywnie nastawioną do świata i otaczających mnie ludzi. Staram sie od najmłodszych lat wpajać przedszkolakom to, co w zyciu najważniejsze. Dzięki zdobytej sympatii, szacunku i zaufaniu dzieci, czuję się spełniona zawodowo. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, potrzebuje wiele uwagi, ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Moje motto w pracy to: „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka ".

m1

 

Ludzie