• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

biedronki

 

samczuk

mgr Katarzyna Samczuk

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Lublinie. Posiadam także ukończony w toku studiów kurs przygotowujący do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, uzupełnione uzyskanym certyfikatem językowym City & Guilds International ESOL oraz Spoken ESOL. Od kiedy pamiętam, wiązałam swą przyszłość z pracą pedagoga, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi, a zwłaszcza dziećmi i młodzieżą. Praca ta sprawia mi wiele satysfakcji i jest swego rodzaju wyzwaniem. Staram się, aby dzieci, za które biorę odpowiedzialność jako nauczyciel miały w przedszkolu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, nauki oraz zabawy i wspominały w przyszłości okres bycia przedszkolakiem jako chwile pełne radości.

 

slodka

mgr Aleksandra Słodka-Chłopeniuk

nauczyciel wspomagający

biedronka1

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na potrzeby i problemy dzieci, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Posiadam umiejętność szybkiego zjednywania sobie dzieci i utrzymywania z nimi prawidłowych relacji. W stosunku do dzieci jestem serdeczna, miła i opiekuńcza, przez co dzieci szybko mnie akceptują i lubią. Potrafię rozwiązywać sytuacje konfliktowe wśród dzieci oraz posiadam umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo.

 

zawierucha

Beata Zawierucha

pomoc nauczyciela

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – to motto, którym kieruję się w pracy i w życiu osobistym. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i opieki. Fascynuje mnie dziecięcy optymizm i ich pełne ciekawości podejście do świata. Jako pomoc nauczyciela dołożę wszelkich starań, aby dać im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

 

biedronka2

 

Ludzie