• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

 

baj magda

mgr Magdalena Baj

nauczyciel wychowawca

magdalena.baj@gmail.com

Ukończyłam Międzykierunkowe Indywidualne Studia Humanistyczne UMCS (kierunki wiodące: filologia polska oraz dziennikarstwo), dodatkowo jestem absolwentką Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej UMCS. Jestem nauczycielem kontraktowym z 6-letnim stażem. Podczas pracy z dziećmi stawiam na indywidualizacje działań oraz podmiotowe traktowanie przedszkolaków. Umiem dostrzec w każdym z dzieci jego mocne strony oraz pomagam pokonywać słabości. Lubię rozbudzać dziecięcą ciekawość oraz motywować do działań.

 

pintal ewelina

mgr Ewelina Pintal

nauczyciel wspomagający

ewelina.pintal@sfera.lublin.pl

 

 

Ukończyłam studia magisterskie Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią na Wyższej Szkole Pedagogicznej im Janusza Korczaka w Lublinie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym poziomie edukacyjnym i rozwoju. Gdy założyłam własną rodzinę wiedziałam, że praca z dziećmi jest moim powołaniem i spełnieniem. Szybko nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi gdyż poświęcam im całe serce i energię. W pracy inspiruję się podejściem Korczaka do wychowania dzieci a także porozumieniem bez przemocy Marshalla B. Rosenberga. Wolne chwilę spędzam aktywnie z rodziną a także uprawiam sport, czytam książki.

 

koziel anita2

Anita Kozieł

pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej  w Lublinie o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Następnie ukończyłam studia magisterskie o specjalności Pedagogika przedszkolna na wyżej wymienionej uczelni. Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą, wyrozumiałą i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, a widok ich uśmiechniętych buzi jest dla mnie największą nagrodą. Jako pomoc nauczyciela staram się dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, zapewnić im opiekę i wsparcie każdego dnia. Moje motto w pracy z dziećmi: „ Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

 

 

 

Ludzie