• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

biedronki

 

barczak

mgr Marlena Barczak

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłam licencjackie studia na kierunku pedagogika opiekuńcza na UMCS, studia magisterskie na kierunku pedagogika ogólna na UMCS oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna na UMCS w Lublinie.Jestem nauczycielem mianowanym. Współpraca z najmłodszymi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Staram się wspierać ich wszechstronny rozwój, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną i cierpliwą. Staram się, by każde dziecko mówiło o przedszkolu z uśmiechem, jak i z uśmiechem codziennie go witało.

 

mgr Katarzyna Sobczyńska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biedronka1

Praca nauczyciela  jest dla mnie nie tylko zawodem ale także i pasją. Ukończyłam studia licencjackie  z Pedagogiki przedszkolnej z wczesnoszkolną oraz studia magisterskie z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną na UMCS w Lublinie.
Wiem, że każde dziecko jest wyjątkowe i każde inne, dlatego towarzysząc im w odkrywaniu świata staram się, by każde z nich czuło się dobrze w grupie, ootaczam je troską i zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności adekwatne do możliwości. Zadowolenie i uśmiech na dziecięcych buziach jest najlepszą nagrodą jaką mogę otrzymać.

 

boguslawska edyta

Edyta Bogusławska

pomoc nauczyciela

Jestem osobą optymistyczną, uśmiechniętą i gotową do wyzwań, które często stawiają nam dzieci. Każdy spędzony z nimi dzień daje mi dużo radości i satysfakcji. Jako pomoc nauczyciela jestem przy dzieciach w chwilach radosnych a także pomagam im w sytuacjach kłopotliwych. Najważniejsze dla mnie jest to, aby dziecko czuło się bezpiecznie i było szczęśliwe.

biedronka2

 

Ludzie