• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Co nas wyróżnia

Przedszkole mieści się w dzielnicy Konstantynów. Jest to budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Jest jednym z najnowocześniejszych obiektów przedszkolnych w Lublinie. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne oraz przepisy obowiązujące obiekty użyteczności publicznej w UE. Jest to komfortowy, przestronny i w pełni bezpieczny obiekt. Zarówno elewacje, jak i wnętrza przedszkola utrzymane są w słonecznych, ciepłych i przyjaznych dzieciom barwach.
Król Maciuś Pierwszy objęty jest systemem monitoringu, a dostęp do wnętrza budynku posiadają wyłącznie uprawnione osoby.
 
Nasz budynek_1

Budynek przedszkola posiada sześć sal dydaktycznych, szatnię, salę gimnastyczną, pełny węzeł sanitarny, plac zabaw oraz gabinet psychologiczno-logopedyczny.

Sale dydaktyczne są przestronne i bardzo jasne. Zostały przygotowane z myślą o naszych podopiecznych. Podłogi pokryte są nowoczesną, higieniczną, a przede wszystkim antyalergiczną wykładziną, która w przeciwieństwie do najczęściej spotykanych wykładzin dywanowych i klepki nie jest siedliskiem kurzu i roztoczy.
Ponadto sale wyposażone są w zabawki przyjazne dzieciom, a przestrzeń została w nich zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić maluszkom miejsce do zabawy, twórczej pracy oraz odpoczynku (leżakowania). Sale wyposażone są w:

  • kamery internetowe umożliwiające obserwację dziecka i pracę opiekunów,
  • nowe meble i wyposażenie dostosowane do wieku i rozwoju dzieci,
  • pomoce dydaktyczne,
  • kolorowe, bezpieczne i atestowane zabawki.

 

Nasz budynek_2 Nasz budynek_3 Nasz budynek_4 Nasz budynek_5
Nasz budynek_6 Nasz budynek_7


Łazienki urządziliśmy w sposób przyjazny dzieciom, gdzie priorytetową sprawą jest bezpieczeństwo. Nasze łazienki są kolorowe i wesołe, co sprawia, że dzieci z przyjemnością wykonują higieniczne rytuały. Rozmiary umywalek i sanitariatów zostały dostosowane do wzrostu małych dzieci tak, aby mogły one z nich swobodnie korzystać. Ponadto przedszkole posiada kabiny prysznicowe pozwalające na utrzymanie higieny i czystości naszych maluchów na najwyższym poziomie.

 

Nasz budynek_8 Nasz budynek_9 Nasz budynek_10

 

Sala gimnastyczna jest przestronna (80 m2) i wyposażona m.in. w duże zabawki zręcznościowe. Przeznaczona jest do wszelkich zajęć gimnastycznych, sportowych, a także tanecznych i muzycznych. Sala pełni również funkcję miejsca organizacji występów artystycznych oraz imprez okolicznościowych, zgodnych z harmonogramem przedszkola. W deszczowe dni sala ta zamienia się w wewnętrzny plac zabaw.

 

Nasz budynek_11

 


Budynek jest ogrodzony. Cały teren otaczający nasze przedszkole jest pokryty wypielęgnowaną trawą, obsadzony drzewami i krzewami. Na zewnątrz budynku znajduje się nowocześnie wyposażony plac zabaw o powierzchni 450 m2. Przy przedszkolu znajduje się parking na 60 samochodów dla Rodziców.

Co nas wyróżnia